Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Dilek kutusu

Enduroist Üye GÖKHAN ÇAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan ÇAKMAK
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS 2017 ..2014 TRİUMPH TİGER 800 XC SE
    Marka
    Honda

Standart Dilek kutusu

Selamlar Abilerim , kardeşlerim , hayırlı güzel günler dilerim . Sizler ile tanışmak kaynaşmak yeni rotalar tanımak bilgi alış verişi çok istediğim şeyler.

burdan yola çıkarak ;
    1- Ben işim gereği çok bilgisayarla özel işlerime bakamıyorum etkinlikleri kaçırıyorum , kaçırmak kötü bir şey . whatsapp gurubu kurmak değerli yönetmenim yöneticim , nasıl olur acep?

2- Ben ve hanım deli gibi geziyoruz bi köroğlu bir ayvaz iki motor. Gezdiğimiz çoğu yerlerde motorcu da pek olmuyor . Olsun isteriz .paylaşmak isteriz . Sizlerin de var ise görmek denemek isteriz . Rota paylaşalım.

3- Aramızda çok deneyimli üstadlar var . beraberce yol-hakimiyet - egzersiz- gymkana- cross/ enduro yapabiliriz . Ne dersiniz ?

yüzünüz güleç , yolunuz açık , vücudunuz sağlıklı, kasanız varlıklı olsun . Allah kaza bela vermesin...Gökhan

2. GÖKHAN ÇAKMAK güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Çağın Sarılar (17-04-2019),cemkucuk (17-04-2019),HakanVelioglu (17-04-2019)

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Üstadlar eminim cevap yazar ben elim değmişken bir iki yazayım dedim.

Alıntı GÖKHAN ÇAKMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Ben işim gereği çok bilgisayarla özel işlerime bakamıyorum etkinlikleri kaçırıyorum , kaçırmak kötü bir şey . whatsapp gurubu kurmak değerli yönetmenim yöneticim , nasıl olur acep?
    Bu noktada Tapatalk bir alternatif olabilir. Cidden kullanmadıysanız denemenizi öneririm. Sadece enduroist değil destekleyen diğer forumları da mobilden kolay kullanım sunuyor.
    2- Ben ve hanım deli gibi geziyoruz bi köroğlu bir ayvaz iki motor. Gezdiğimiz çoğu yerlerde motorcu da pek olmuyor . Olsun isteriz .paylaşmak isteriz . Sizlerin de var ise görmek denemek isteriz . Rota paylaşalım.
    Üstadım ne güzel yarenle gezmek iki motorda. Paylaş üstadım gezilerini bizlerde feyz alalım. Rota paylaşmayı sonuna dek destekliyorum. Yine de dürüstçe fikrimi belirteyim. Wikiloc bence çok güzel bir uygulama. Rotayı oraya koyup buradan linki verilebilir ama tüm dünyaya açık ortak rota kaynağı gibi bir yer ve ben fikri şahsen beğeniyor gezi planlarken de wikiloc rotalarını kullanıyorum.
    3- Aramızda çok deneyimli üstadlar var . beraberce yol-hakimiyet - egzersiz- gymkana- cross/ enduro yapabiliriz . Ne dersiniz ?
    Gymkhana denerken görmek istediğim çok kişi var şahsen. Açıkçası ben yapamam bunu Onun dışında Kirli Gezi'lere beklerim seni de.

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

arkadaşım

1. bu konuda yönetimin şöyle bir kararı var evlilik aşkı öldürüyor. açılımı gibi bir yorumları var. whatsapp forumu öldürüyor.

2. paylaş babacan hem de tüm fotolar yolları paylaşmalıyız diye düşünüyorum. ama yönetimde değilim. yönetim dostumuz nasıl olsa

3. Yönetim değiştiği için sanırım yeni aktiviteler olacaktır diye düşünüyorum. Çok sevgili yönetimdeki arkadaşlarımın dileklerini tahmin ettiğim için siteyi takipte kalın.

önemli not: telefona tapatalk diye bir uygulama yüklüyorsun. Onun ile sanki whatsapp performansı ile siteyi takip edebiliyorsun. hatta chatlaşma bile yapılıyordu.

ANDROID için

IOS için
    Konu cemkucuk tarafından (17-04-2019 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.

KILIBIKRAYDIR

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Merhaba Gökhan;

1. Başka bir başlıkta dile getirmiştin bu whatsapp konusunu ben de aşağıda ki postu yazmıştım, gözden kaçırmış olabilirsin,buraya da kopyalıyorum.

Gökhan , whatsapp gruplarının ,forum kültürünü yok ettiğini düşünüyoruz, paylaşımlar ve bilgi akışı evet hızlı oluyor ama bir o kadar da bilginin kaybolması da aynı hız da oluyor maalesef, bu nedenle arşivlenmiş bir bilgi herkesin işine yarayacağından biz forum kültürünü herşeye rağmen devam ettirme kararı aldık. Bu forumdan aynı hobiyi paylaşan bir sürü motorcu arkadaşımız birbiri ile tanıştı hatta keni gruplarını kurdular,artık bizle olmasalar bile buna vesile olmak bile bizi mutlu ediyor,bu nedenle biz gezi,duyuru,rapor paylaşımı,etkinlikler vs forumdan üzerinden devam edeceğiz, Arifi'in yazdığı gibi anlık bildirimlerden tapatalk üzerinden haberdar olabilirsin. (Konu başlığına abone oldun mu telefonuna bildirimler geliyor)

2. Aşağıda ki linkini verdiğim başlıkları bir incelersen illa ki sana uyan gitmediğin bir rota bulursun, olur da bulamazsan bu konular da bir başlık açarsın gitmek istediğin yerler hakkın da giden arkadaşlar sana yardımcı olacaktır. Bunun dışında kendi rotalarını ve gezilerinizi de bu başlıklarda paylaşırsan başkaları da yararlanacaktır. Bizde rota saklamak yok

Gezilesi Görülesi Yerler

Gezi Plan ve Raporlar

3. Sezon yeni açıldı, hatta senin kaçırdığın bir de yağmursuz bir sürüşümüz oldu, ama adını aysonu düzenleyeceğimiz kampta göremedim mesela, mutlaka gel ,genel de yapacağımız sürüşler rotalar biraraya geldiğimiz de o sırada konuşarak ortaya çıkıyor.Takipte kalırsan kesin tarih belli olmamakla beraber forum üyelerine ağır motorlarla enduro eğitimi düzenletmeyi düşünüyoruz.Olursa zevkli geçecektir. Aktivite takvimini takip etmeni öneririm.
    Konu Serdar ZIMBA tarafından (17-04-2019 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Selamlar Abilerim , kardeşlerim , hayırlı güzel günler dilerim . Sizler ile tanışmak kaynaşmak yeni rotalar tanımak bilgi alış verişi çok istediğim şeyler.

burdan yola çıkarak ;

yüzünüz güleç , yolunuz açık , vücudunuz sağlıklı, kasanız varlıklı olsun . Allah kaza bela vermesin...Gökhan
    Gökhan cevaplar esasen aynı hadi seni kamptan başlayarak devamlı görelim artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Kendi adıma yaptığım bir çok gezi,kamp vs etkinliği resim ve videolarla sonraki arkadaşlara yol göstersin diye paylaşmaktayım.Gezi raporlarında bunlara ulaşabilirsiniz.
    Anlık gezi paylaşımından yapacağınız bir geziyi paylaşırsanız yanınıza katılacak birileri olacaktır o topiği aktif kullanmak takip etmek gerekir.
    Kapalı alan ve yol eğitimini daha kurumsal olarak eğitim planına aldık ve sitede yayınlandı düzenliyoruz,fakat amatör ruhla formula pisti otoparkta kendi kapalı alan sürüşlerimizi,gymkanalarımızı yapmak fikri hep vardı, burda da fitili belki siz ateşlersiniz başlarız bu aktivitelere,her türlü aktivite sürüş önerisine açığız ve değerlendiririz.

Bana bilmediğim bir yol bir kamp alanı gösterin kırk yıl peşinizde dolaşayım......

8. alper ozbas güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (18-04-2019),cemkucuk (18-04-2019)