Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 17 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 234567891016 ... SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 170 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Düz olana cam takmayı unutmuşlar

Fiyata bakmak lazım adw olanı daha çok hoşuma gitti

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Üye İbrahim Cihan Özyurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim Cihan Özyurt
    Motosiklet
    Tenere 660 Abs
    Marka
    Yamaha

Yukarıdaki videoda gelen tüm yenilikler tek tek anlatılıyor. Adv çok güzel gözüküyor gerçekten. Düz Africa'da standart mavi beyaz kırmızı çıkmayacak sanırım bir o hayal kırıklığı oldu benim için
    Konu Serdar ZIMBA tarafından (24-09-2019 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: video

3. İbrahim Cihan Özyurt, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (24-09-2019)

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı İbrahim Cihan Özyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=9tfl...A&index=2&t=0s

Yukarıdaki videoda gelen tüm yenilikler tek tek anlatılıyor. Adv çok güzel gözüküyor gerçekten. Düz Africa'da standart mavi beyaz kırmızı çıkmayacak sanırım bir o hayal kırıklığı oldu benim için
    Bu gerçekten çok iyiymiş.

Adventure Sport özelliklerine bayıldım..

Tek sorum;
    Adventure Sport modeli arazi için midir?

Bence değil daha çok videoda da ifade edilen cross country uzun mesafeler için. Hal böyleyken 21" lastiği istemeyebilirim ama bu motorun kimliklerinden birisi de lastik boyutları.

Ancak bu kadar özellikle KTM 1290 ve GS 1250 olur ki onlardan da çok daha uygun fiyatlı olacağını düşünüyorum 110.000TL ye mesela

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gerçekten çok iyiymiş.

Tek sorum;
    Adventure Sport modeli arazi için midir?

Bence değil daha çok videoda da ifade edilen cross country uzun mesafeler için. Hal böyleyken 21" lastiği istemeyebilirim ama bu motorun kimliklerinden birisi de lastik boyutları.
    Her ne kadar düz modelini off road ,adventure sports modelini de yol macera motoru gibi göstertmişlerse de dediğin gibi lastik ebatları, hafifletilmiş ağırlık, düşürülmüş sele yüksekliği ki Karadeniz de benim motor için eleştiri noktası sele yüksekliği ve ağır oluşuydu bunlar çözülmüş gözüküyor, Sele alt kademede 85 olmuş aksesuar olarak alçak sele almak istersen 82.5 bile var,yere tam bastığın zaman hakimiyet artacaktır,elektronik süspansiyon da cabası,yani istediğin zaman asfalttan çıkmaya hazır bir motor. Lastik patladı mı da bas fitili devam et

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Valla oturdum şimdi bir daha seyrettim videoları

1. Bizim memlekette standart ksıa camlı arazi odaklı motoru satmak kolay değil honda için bence 2018-2019 olanlar yenisinin çıkmasından bence negatif etkilenmeyecekler.
    2. Adventure sport çok beğendim, fiyatlar makul seviyede olursa alıcıyım, kaldı ki olacak gibi Amerika fiyatları için şu bilgiyi buldum bizim ülkede 110-120 aralığında adv sport olur gibi

Pricing for the standard Africa Twin is up $800, with the manual version at $14,399 and its DCT counterpart going for $15,199, which seems quite reasonable for the electronic upgrades alone. However the Africa Twin Adventure Sports version, with its trick electronic suspension, is up $2,100 over 2019 pricing, with the manual shifting unit listing for $17,199 and the DCT, $17,999. Gulp.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart CRF1100L mi geliyor ? GELDİ !...

Piyasayı karıştırır bence, süspansiyon olayı gerekli ve beklenen bence, tubeles de iyi olmuş ama yine maliyet için bazı modellerinde TT sanırım. Akünün neden 6 Amper olduğunu bilen var mı? Hafifliğinin 1 kilosunu burdan mı aldı acaba? Geçen sene test ettiğimde beğenmiş ancak frenlerini biraz zayıf bulmuştum. Yani kaliteli bir bremboyla ödüllendirmesini beklerdim. Gaga denemesi yapılabilirdi diye düşünüyorum. Apple car play ve cruise kontrol olması gereken ihtiyaçtı. Bu yeniliklerle bence bir tık daha klasmanını yerinden oynatmış olsa da yine rakiplerin hamlesinin hamlesiyle rakiplerine karşı pek farketmediğini düşünüyorum.
    Fiyatına gelirsek, 110 demiş bir çoğu ancak zaten halihazırdaki eski modelleri 107 civarı olması lazım. Yani bu az farklarla piyasaya gireceğini düşünmüyorum 120’den fazla olabilir diye düşünüyorum. Eğer ki güzel ve tatlı bir fiyat olursa da yaptığı ilave özelliklerle BMW’ye uygun alternatif olabileceğini, bir GS kullanıcısı olarak açık yüreklilikle söyleyebilirim. Alacaklara ve tüm AT’cılara hayırlı olsun.
    Konu Ali KORKMAZ tarafından (24-09-2019 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla oturdum şimdi bir daha seyrettim videoları

1. Bizim memlekette standart ksıa camlı arazi odaklı motoru satmak kolay değil honda için bence 2018-2019 olanlar yenisinin çıkmasından bence negatif etkilenmeyecekler.

2. Adventure sport çok beğendim, fiyatlar makul seviyede olursa alıcıyım, kaldı ki olacak gibi Amerika fiyatları için şu bilgiyi buldum bizim ülkede 110-120 aralığında adv sport olur gibi

Pricing for the standard Africa Twin is up $800, with the manual version at $14,399 and its DCT counterpart going for $15,199, which seems quite reasonable for the electronic upgrades alone. However the Africa Twin Adventure Sports version, with its trick electronic suspension, is up $2,100 over 2019 pricing, with the manual shifting unit listing for $17,199 and the DCT, $17,999. Gulp.
    1.Bence videolar da gördüğümüz kısa camın TR de gideri olmaz dolayısı ile uzun cam ile gelme ihtimali var,kısa camla beraber yine videolar da ki tank pad,rüzgar deflektörü,radyatör koruma,lastik şeritler,sis farları gibi parçalar aksesuar olarak ayrı satılacaktır diye düşünüyorum.

2.Ben de şuraya ingiltere fiyatlarını koyayım,

1100 AT manuel 13.049 £
    1100 AT dct si 13.949 £
    Honda 2020 AT İngiltere Fiyatları

1100 ATAS ın ES olmayan manueli 14.649 £
    1100 ATAS ın ES olmayan dct si 15.849 £
    1100 ATAS ın ES li manueli 16.049 £
    1100 ATAS ın ES li dct si dct si 17.349 £

Honda 2020 ATAS İngiltere Fiyatları

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasayı karıştırır bence, süspansiyon olayı gerekli ve beklenen bence, tubeles de iyi olmuş ama yine maliyet için bazı modellerinde TT sanırım. Akünün neden 6 Amper olduğunu bilen var mı? Hafifliğinin 1 kilosunu burdan mı aldı acaba? Geçen sene test ettiğimde beğenmiş ancak frenlerini biraz zayıf bulmuştum. Yani kaliteli bir bremboyla ödüllendirmesini beklerdim. Gaga denemesi yapılabilirdi diye düşünüyorum. Apple car play ve cruise kontrol olması gereken ihtiyaçtı. Bu yeniliklerle bence bir tık daha klasmanını yerinden oynatmış olsa da yine rakiplerin hamlesinin hamlesiyle rakiplerine karşı pek farketmediğini düşünüyorum.
    Fiyatına gelirsek, 110 demiş bir çoğu ancak zaten halihazırdaki eski modelleri 107 civarı olması lazım. Yani bu az farklarla piyasaya gireceğini düşünmüyorum 120’den fazla olabilir diye düşünüyorum. Eğer ki güzel ve tatlı bir fiyat olursa da yaptığı ilave özelliklerle BMW’ye uygun alternatif olabileceğini, bir GS kullanıcısı olarak açık yüreklilikle söyleyebilirim. Alacaklara ve tüm AT’cılara hayırlı olsun.
    İlave olarak Ön camın 5 kademe yükseklik ayarı benim hoşuma gitti, yine ATAS da (düzde görmedim) usb soketi eklenmiş,muhtemelen apple car play için,araba çakmaklığı takılmak zorunda kalınmayacak

2019 ATAS DCT nin şu an ki fiyatı 102 tabii liste fiyatının altında veriliyor, düz model için fuarda 93 fuar sonrası 98 diyorlar, ATAS tarafın da 4 versiyon olduğu için biraz karışık yada hangileri TR ye gelir şu an belirsiz ama en dolusu 140 söylentisi var tabii bunlar duyum, Honda her zaman fuarlar da ters köşe yapmıştır bakalım.

11. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (25-09-2019)

Enduroist Üye Namik K. Şengöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Namik K. Şengöz
    Motosiklet
    CRF 1000 Africa Twin
    Marka
    Honda

Almam demiştim ama eklenen özellikler çok iyi. 140bin lira çok ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 6 Toplam 17 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 234567891016 ... SonuncuSonuncu