Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 67 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kıdemli Üye Bora Karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bora Karayel
    Motosiklet
    F800
    Marka
    Bmw

Alıntı HakanVelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail abi ben bunu çözemedim. Kim kimi aramıza almayız dedi. Demişse yanlış etmiş. (Abi o tunne diye çıkan kelime nedir hala çözemedim ben )
    Hakancım İsmail ile İznikteki asfalt turunda konuştuk, bizim ile araziye çıkmak istiyorsa ve bu işi devamlı yapacaksa en azından bir adventure bot alması yönünde tavsiyede bulundum ondan olayları birleştirdi herhalde... AKG nin topraktaki asfalt olacağını tahmin etmemiştir

Alıntı harun solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim için teşekkürler.

Daha önce bir etkinlik veya toplantıya katılmadığım için geziye katılmam yönetim tarafından da uygun görülürse yengen için gerekli başvuruları yaparım.

Davet için teşekkürler.
    Evet ilk toplantıya gelsen biraz sohbet etsek hem senin hemde grup açısından daha iyi olur fakat buna her zaman imkanımız olmuyor, Dolayısı ile Toplantılarımıza gelemeyip Sürüşümüze gelecek arkadaşlarında başımızın üstünde her zaman yeri var sonuçta onlarda birer toplantı.

Ayrıca biz Metinin orda tanıştık hatta sonradan bana dank etti WunderlichGidon çantamı sen almıştım biraz daha beklersek akraba çıkıp öyle süreceğiz
    Konu Bora Karayel tarafından (29-05-2019 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    Good Things Come To Those Who Wait

2. Bora Karayel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

harun solmaz (29-05-2019)