Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu
    Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Standart TMF Eğitmen Yetiştirme Kurs Programları Sonuçlandı.

İçlerin de bir çok enduroist üyesinin de bulunduğu TMF 'nin eğitmen yetiştirme kurs programları sonuçlandı,

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Sportif Sürücü ve Temel, Güvenli ve İleri Sürüş Yetiştirme Programı kapsamında yapılan A-B-C Sınıfı Eğitmen yetiştirme kurs programları tamamlandı.

A SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

15 Nisan-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Motosiklet Federasyonu 2019-1/2/3 A Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre A Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 96 egitmen adayından 61'i başarılı olarak TMF A İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

A SINIFI EĞİTMENLER

Ahmet Batı, Ahmet Boğaç Güzey, Ahmet Olcay Ergin, Ahmet Vehbi Ulusan, Alican Arslan, Atilla Özkoç, Aykın Zafer Odabaşı, Aykut Alkan, Barış Esen, Barış Özbaykal, Burak Dalgül, Burak Galip Akkurt, Deniz Geçer, Derya Yüce, Erhan Kaygusuz, Erkan Demirel, Ersan Özyurt, Faruk Çelikbilek, Faruk Işıkkent, Fulya Akçay, Gökhan Günege, Hacı Gafur Macar, Hakan Erman, Halil İbrahim Kılıç, Halil Uğur Ertekin, Hamdi Nezih Tütenek, Hasan Çakmak, Hasan Erkan Anlar, İbrahim Us, İhsan Burak Ercan, İlkan Gökyılmaz, İlker İyicik, İrfan Usta, İshak Can, Kemal Oytun Beşikçioğlu, Korhan Aksoy, Mehmet Çetin, Mehmet Yiğit Ersoydan, Mert Çakır, Murat Devrim Özgür, Murat Kınay, Mustafa Zeki Özşahin, Naci Tahtacı, Nuri Berkay Ayberk, Oktay Ciğer, Önder Dişli, Ragup Biloğlu, Refik Can Eroskay, Selim Serkan Zırh, Servet Atan, Süleyman Baş, Şadan Okay Elaldı, Şükrü Bülent Toker, Tugbay Ant, Tunca Özgürel, Tümer Yelken, Uğur Civanoğlu, Ulaş Germen, Uluç Güner, Zafer Akçay, Zeynep Kamacı

B SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

27 Mayıs- 1 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen TMF 2019-1/B Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre B Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 25 egitmen adayından 9’u başarılı olarak TMF B Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

B SINIFI EĞİTMENLER

Alaattin Ozan İrizalp, Eser Kara, Gökçe Koray Küden, Levent Kulaçoğlu, M.Kemal Koyunluoğlu, Mesut Doğan, Sadun Şanal, Sertan Karamollaoğlu, Sezer Saykal

C SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

27 Mayıs- 1 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen TMF 2019-1/C Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre C Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 31 egitmen adayından 13 ü başarılı olarak TMF C Temel Hakimiyet sürüş teknikleri eğitmeni sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

C SINIFI EĞİTMENLER

Armağan Öztaş, Asil Özgür, Ayhan Pastutmaz, Aynur Merve Öztürk, Bekir Eronat, Berkay İnal, Gülşah Merve Yüksel, Güney Kaplan, Hasan Dağlar Kaynaroğlu, Latif Aydın, Ömer Faruk Topkar, Suat Güneş, Zahit Yüksel
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

2. Serdar ZIMBA güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

ahmet şen (18-07-2019),Çağın Sarılar (08-07-2019),cemkucuk (08-07-2019),Eser Kara (10-07-2019),HakanVelioglu (09-07-2019),İbrahim Cihan Özyurt (09-07-2019)

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Vatana millete ve motorsiklet camiasina hayirli ugurlu olsun inseallah

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör Çağın Sarılar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağın Sarılar
    Motosiklet
    Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçlerin de bir çok enduroist üyesinin de bulunduğu TMF 'nin eğitmen yetiştirme kurs programları sonuçlandı,

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Sportif Sürücü ve Temel, Güvenli ve İleri Sürüş Yetiştirme Programı kapsamında yapılan A-B-C Sınıfı Eğitmen yetiştirme kurs programları tamamlandı.

A SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

15 Nisan-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Motosiklet Federasyonu 2019-1/2/3 A Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre A Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 96 egitmen adayından 61'i başarılı olarak TMF A İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

A SINIFI EĞİTMENLER

Ahmet Batı, Ahmet Boğaç Güzey, Ahmet Olcay Ergin, Ahmet Vehbi Ulusan, Alican Arslan, Atilla Özkoç, Aykın Zafer Odabaşı, Aykut Alkan, Barış Esen, Barış Özbaykal, Burak Dalgül, Burak Galip Akkurt, Deniz Geçer, Derya Yüce, Erhan Kaygusuz, Erkan Demirel, Ersan Özyurt, Faruk Çelikbilek, Faruk Işıkkent, Fulya Akçay, Gökhan Günege, Hacı Gafur Macar, Hakan Erman, Halil İbrahim Kılıç, Halil Uğur Ertekin, Hamdi Nezih Tütenek, Hasan Çakmak, Hasan Erkan Anlar, İbrahim Us, İhsan Burak Ercan, İlkan Gökyılmaz, İlker İyicik, İrfan Usta, İshak Can, Kemal Oytun Beşikçioğlu, Korhan Aksoy, Mehmet Çetin, Mehmet Yiğit Ersoydan, Mert Çakır, Murat Devrim Özgür, Murat Kınay, Mustafa Zeki Özşahin, Naci Tahtacı, Nuri Berkay Ayberk, Oktay Ciğer, Önder Dişli, Ragup Biloğlu, Refik Can Eroskay, Selim Serkan Zırh, Servet Atan, Süleyman Baş, Şadan Okay Elaldı, Şükrü Bülent Toker, Tugbay Ant, Tunca Özgürel, Tümer Yelken, Uğur Civanoğlu, Ulaş Germen, Uluç Güner, Zafer Akçay, Zeynep Kamacı

B SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

27 Mayıs- 1 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen TMF 2019-1/B Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre B Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 25 egitmen adayından 9’u başarılı olarak TMF B Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

B SINIFI EĞİTMENLER

Alaattin Ozan İrizalp, Eser Kara, Gökçe Koray Küden, Levent Kulaçoğlu, M.Kemal Koyunluoğlu, Mesut Doğan, Sadun Şanal, Sertan Karamollaoğlu, Sezer Saykal

C SINIFI EĞİTMEN YETİŞTİRME PROGRAM SONUÇLARI

27 Mayıs- 1 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen TMF 2019-1/C Eğitmen yetiştirme programları sonuçlanmıştır. Buna göre C Eğitmen yetiştirme programına başvuru yapan 31 egitmen adayından 13 ü başarılı olarak TMF C Temel Hakimiyet sürüş teknikleri eğitmeni sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İlk yardım sertifikasını sunan adaylara egitmen sertifikaları teslim edilecektir.

C SINIFI EĞİTMENLER

Armağan Öztaş, Asil Özgür, Ayhan Pastutmaz, Aynur Merve Öztürk, Bekir Eronat, Berkay İnal, Gülşah Merve Yüksel, Güney Kaplan, Hasan Dağlar Kaynaroğlu, Latif Aydın, Ömer Faruk Topkar, Suat Güneş, Zahit Yüksel
    Bütün isimler çok güzel ama aralarında çok yakından tanıdığımız üç dört şahane isim var. Tüm camiaya hayırlı olsun.

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Hayırlı uğurlu olsun tüm camiamıza

KILIBIKRAYDIR

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Vatana millete camiaya hayırlı olsun..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

TMF eğitmenlerinin OMM, Rospa, vs gibi kuruluşlardaki eğitimlere katılmaları yasak diye biliyorum.
    TMF'nin eğitim programı var mı ki?
    Oğuz TUNA

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Hayırlı olsun. Artık herşey TMF üzerinden yetkilendirilecek. Herkes oraya akredite olacak.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Eğitim Koordinatörü Berkay İnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkay İnal
    Motosiklet
    F700 GS '16
    Marka
    Bmw

Alıntı oguzetuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TMF eğitmenlerinin OMM, Rospa, vs gibi kuruluşlardaki eğitimlere katılmaları yasak diye biliyorum.
    TMF'nin eğitim programı var mı ki?
    Tmf'nin kendisi direkt olarak eğitim vermeyecek. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurulacak olan akademiler eğitim verecek. Tmf sadece burada eğitim verecek olan eğitmenleri yetiştirecek. Tmf uygulanmak üzere bir müfredat da hazırladı.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Berkay İnal güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (30-07-2019),Çağın Sarılar (27-07-2019),cemkucuk (26-07-2019),Serdar ZIMBA (26-07-2019)

Enduroist Katılımcı Üye Ahmet Öztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Alıntı Berkay İnal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tmf'nin kendisi direkt olarak eğitim vermeyecek. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurulacak olan akademiler eğitim verecek. Tmf sadece burada eğitim verecek olan eğitmenleri yetiştirecek. Tmf uygulanmak üzere bir müfredat da hazırladı.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Türkçesi; bu işi artık sadece parası olanlar yapabilecek demek oluyor yani.

Murphy says: Anything can go wrong will go wrong
    Murphy says: Anything that can go wrong will go wrong...
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Tags for this Thread