Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 101617181920
191 den 193´e kadar. Toplam 193 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Alıntı GÖKHAN ÇAKMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞAKİR ŞENKALAYCI ...Geçen hanım ile gitmiştik . Atatürk otosanyii ktm bayii servisi eğitim ve arazi training veriyor motor -yakıt-eğitim- duş ve teorik herşey dahil 5 seans 3.000 TL ne demişlerdi akşam detaylı atarım yanlış söylemiş olmayayım. Günlük tur yapmıyor şakir. Bu arada TR şartlarında görüp eğitim alabileceğiniz en iyi hoca PARİS / DAKAR a katılmıştı rahmetli kemal abil 4 kez Kemal abinin öğrencisi zaten 4 kez dünya sayısız avrupa ve TR şampiyonlukları var . az tuzlu . Yunus Muşmul var oda TRANSANATOLİA ekbini çalıştırıyor her yıl yarışçısı Ejder ERİŞTİ hem komşum hem arkadaşımdır. Alternatifler var aslında imkan ve zaman para meselesi
    Abi Yunus Muşmul zaten gruba daha önce organizasyon yaptığım Endurocuyuz garajı. Kendisini tanırım. Severim de iyi biridir. Bu arada Sea To Sky Antalya yarışında birinciliği aldı. Helal olsun diyorum.

Ama Yunus eğitim anlamında iyi değildir. Yani şöyle bir durum var abi. Bir kişinin kazandığı yarışlar ya da üstün becerileri onu iyi bir eğitmen yapmıyor bunu gözlemledim abi. O yüzden yurdumuzda iyi yarışçılar çok yetenekli insanlar gördüm ama bir akademi disiplini içerisinde eğitmen olmuş bir müfredatı olanını gözlemlemedim.

Düzeltme: Eğitim derken yarışçı eğitme değil sıfırdan sürücü eğitmeyi kastettim.
    Konu HakanVelioglu tarafından (30-09-2019 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Alıntı HakanVelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani şöyle bir durum var abi. Bir kişinin kazandığı yarışlar ya da üstün becerileri onu iyi bir eğitmen yapmıyor bunu gözlemledim abi. O yüzden yurdumuzda iyi yarışçılar çok yetenekli insanlar gördüm ama bir akademi disiplini içerisinde eğitmen olmuş bir müfredatı olanını gözlemlemedim.

Düzeltme: Eğitim derken yarışçı eğitme değil sıfırdan sürücü eğitmeyi kastettim.
    Yunus Muşmul u tanımıyorum yorum yapamam. Ama bu kısma kesinlikle katılıyorum. Bilmek ve yapmak ayrı öğretebilmek ve bunu sistemetik yapabilmek çok çok ayrı şeyler. Beni de dünya dereceleri bulunan, 40 ülkede yarışmalara katılmış MMA ( mixed martial arts ) sporcusu arkadaşım sakatladı mesela. Bel fıtığı oldum ve 2 yıl cehenneme döndü hayatım. Haftada 40 km koşan, bisiklete motosiklete binen, yarı maratonlara katılan bir insanken 2 sene evden çıkamadım nerede ise. Extreme spor ve hobilere doğru yerde başlamak çok mühim.

Enduroist Üye GÖKHAN ÇAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan ÇAKMAK
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS 2017 ..2014 TRİUMPH TİGER 800 XC SE
    Marka
    Honda

https://youtu.be/gCH_l-U0NP8

Cevaplar burada. İzleyelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. GÖKHAN ÇAKMAK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Oğuzhan Sarıtaş (02-02-2020)

Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 101617181920