Alıntı GÖKHAN ÇAKMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar Hakan belkide nasip Türkiye de ki en dolu ve en düzgün bakımlı ikinci el bilgilerini veriyorum. Kadıköy , Moda , Güneş Bey; 0533 480 13 53 her civatasına kadar kefilim bakabilirsin . Neister bilemem bu ara satsam mı diye mırıldanıyordu. Motorları gırtlak doldurur işten eve biraz kullanır sıkılınca da satar.yılda bir kez avrupaya gider o kadar.( BUİKİNCİ EL EN TEMİZ İÇİNDİ )

Eğer ulan yokmu bunun sıfırı diyorsan oda var : daha poşetinde: ;
ihtiyar endurocular tanır Antalya kemer ASLANKO Aslan DEMİR abi :0532 296 99 61 Manyağın önde gidenidir. tipine göre fiyat verir , olmadı vermez, elinde 15.000 de afrika sıfır xt sıfır yamaha bws hala olduğunu biliyorum. Vede bilimum xt 600 , transalp, xrv 750 at parçaları bulunur. eski işi motosiklet kiralama. Sanırım sıfırxt ye 61.000 TL mi ne istiyordu .)
Bu bilgiler için teşekkür ederim. Özellikle aslanko aklımda kalacak sıfır xt ye 60 bin iyiymiş. Nadide bir parça eder mi eder ama bana gelmez. Africamı bende 10 binde iken aldım. O ilk fotolarına bakıyorum kız gibiydi. Tabi ben haşat ettim.

Özetle çok temizi de bana gelmiyor ben de kıyamıyorum. Bana kalbi sağlam kozmetiği çok önemli olmayan lazım. Yine de Güneş bey ile şansımı bir deneyebilirim. Teşekkür ederim