Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 82 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Deniz abi subap ayarı dikkat ve hassasiyet ister eski africa larda yani xrv750 lerde diğer motorların aksine subap gevşemez sıkılaşır bunun nedeni olarak subap kaçırmaya başlar egzozda patlamalar seste değişle çiğ benzin atma motor performansında ciddi kayıplar görülür ama crf1000 de bu durum nasıldır bilmem tek bildiğim şey şudur subap ayarı bütün makinalarda aynıdır çünkü çalışma prensibi aynıdır iki şeye dikkat etmelisin bunlardan biri senteye düzgün aldığından emin ol ve bujinin oradan teyit et mutlaka çünkü yanlış sente de yapılan subap ayarı eskisinden kötü olur ikincisi hangi sente çizgisinin hangi pistona hitap ettiğini araştır ve yine diyorum bunu mutlaka kontrol et bunlar tamamsa her türlü yapılacak bir ışlem manyoto kapağını sokmene gerek yok subap ayar kapağı var birde manüel guide den subap in aut değerlerine bak gerisi çok kolay bence serviste bu işlemi yapamıyorlarsa kapatıp gitsinler bence ama tembellik ve üşengeçlik tir diyorum

Video konusunda çekebilirsen çok iyi olur diğer arkadaşlara da ışık olmuş olursun

Takıldığın yerde (takılacağını sanmam ama ) yardımcı olmaktan mutlu olurum

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Serdar ZIMBA tarafından (15-09-2019 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.

2. ismail gur, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (15-09-2019)