Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 51 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye Özgür Özsoylar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür Özsoylar
    Ãœyelik tarihi
    05-05-2013
    BulunduÄŸu yer
    Tekirdağ/Çorlu
    Motosiklet
    R1200GS '13
    Marka
    Bmw

6.Gün Elevit-Trovit-Polovit-Amlakit Yaylaları-Polovit Şelalesi-Ayder Yaylası-Artvin/Hopa

Yolculuğumuzun 6. Günü yaylada saat 7 gibi gayet dinlenmiş olarak uyandık. Güzel bir kahvaltı ardından saat 08 de teker döndü. Aslında geldiğimiz yönden dönmek en mantıklısıydı fakat öyle yapmayalım yayla yollarından çember çizip geri dönelim dedik.
    Ama gerçekten hayatımın tecrübesi oldu. Transkaçkar yapmış olduk. 27 km lik yolu 5.5 saatte ancak tamamlayabildik. Yol bastırılmış toprak, büyük taşlar ve derin oyuklar, dere geçişleri, firkete virajlar. Tam 2957 m ye çıkarak geçen seneki 2670 m lik stelvio geçidi rekorumu egale etmiş oldum 😊 Ki orada tüm yol çok kaliteli asfalttı. Burada düz yol bulmak bile mümkün değildi. Tabi bir kaç kez motoru olduğu yerde yan yatırmak zorunda kaldım. Yol arkadaşım Taygun olmasa ne yapardım bilemiyorum. Hatta bir ara yol çalışması nedeniyle yolun açmalarını bekledik. Hard enduro oldu bugün ki rota hiç istemeden.
    Çamlıhemşin yaylalarını (Sırasıyla Elevit-Trovit-Polovit-Amlakit) geçtikten sonra medeniyete ulaştık nihayet 😄 Polovit şelalesi

Aşka düştüm ben de geldim

http://www.facebook.com/birikitekersevdasi

2. Özgür Özsoylar güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Bora Karayel (14-08-2019),ERDAL CANTÃœRK (13-08-2019),halil yılmaz (14-08-2019),Serdar ZIMBA (15-08-2019),taygun coker (15-08-2019)