Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye barankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    baran kurt

Standart Ankara-Tenere 660xt-2016 model 6500 km

Merhaba arkadaşlar, Ankara'da ikamet ediyorum, mühendisim. Foruma daha önce üye olmuştum ancak uzun süredir girmiyordum. Yaklaşık 10 yıldır motosiklet kullanıyorum. Şu an kullandığım Tenere 660 XT motosikletimi GS 1200 satın almak için satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa, bana mesaj veya telefonla ulaşabilirler. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 28
Büyüklüğü:  172.6 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2.jpg
Görüntüleme: 25
Büyüklüğü:  185.7 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  3.jpg
Görüntüleme: 23
Büyüklüğü:  178.9 KB (Kilobyte)Motosikletim 6500 km'de şehir içinde kullanılmış, herhangi bir kazası, yatması, tramer vs. bulunmamaktadır. Topcase, soft side caseları mevcuttur. Ayrıca far koruma, elcik koruması da vardır. Nakit olarak veya 2008 model üzeri GS takası düşünüyorum. Bu vesile ile tekrardan herkese merhaba, iyi günler.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Merhaba Baran, hayırlı satışlar , keşke ikinci postun satış ilanı olmasaydı, motorunla ilgili daha fazla paylaşımlar da bulunsaydın.

Öncelikle 1.2 no' lu forum kuralımızı uygulamanı isteyeceğiz. Aksi takdirde postun kaldırılacaktır.

1.2) Profilinizde Üye fotoğrafı (Avatar) olarak yüzünüzün görüneceği bir portre fotoğrafı kullanmanız zorunludur. Bu işlemi Üye Kontrol Panelinden girip “Avatarını Değiştir” bölümünden yapmalısınız.Genelde profil fotoğrafı ve avatar karıştırılmakta olup buna özellikle dikkat etmelisiniz. Avatar olarak kullanacağınız fotoğrafta yüzünüz belirgin bir şekilde gözükmelidir
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

3. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

barankurt (18-09-2019)