Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

deniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullan..

Enduroist Üye Doğan Güneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Doğan güneri
    Motosiklet
    Vstrom 650 xt
    Marka
    Suzuki

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, cok sevdigim CB125E sehir ici kullanim icin cok uygun ama artci ile hic olmuyor ozellikle otobanda. Araba nerdeyse hic kullanmiyoruz ama taksim-atasehir-kavacik arasi cok seyahat ediyoruz, genelde Africa ile.

CB'yi satip skuter alma niyetim var, ama hangisi bana uygun bilemedim, hayatimda ilk defa skuter almaya karar verdim

Aklimda SYM ST200 Symphony var. Selenin altina full face aliyor, buyuk cant ve kivrak ama 170cc yetersiz kalir gibime geliyor. SYMnin HD200i de olabilir? SYM ikinci el 2016 model 8-12 arasi dolasiyor.

Diger opsyon Yamaha XCity 250. Sele alti yarim kask aliyor ama gucu fazlasiyla yeterli. SYM kadar yogun trafikde kivrak degildir. eski makina oldugu icin ikinci el fiyatlar cok farkli, ama 13 max 15 ayirabilirim.

Az fikir verebilirseniz sevinirim, tercihim buyuk cant ama maxi skuter tarz degil, artci + yuk tasima kabiliyet olmasi sart.
    Ben dun sadace hayirli olsun dedim ama.soyle bisey vardi hani alinan alinmiş satilan satilmiş kafalar karismasin diye soylemedim.arkadasimin xcity si var dun anlaşmisti biriyle ama bugun vazgectiler.ilgilenen olurda motor blogu temizdir 6bin tl ye satiyor.sizden biri olursa 5.5 a anlaşilir.1-2 bin tl ye diş gorunumu toparlanir.neden bu kadar ucuz derseniz arkadaşim biraz tembeldir satilsin çiksin aradan diyen birisi birde sorumsuzdur.kapida 93 model viragosu var oda sorumsuzlugundan curumektedir.ihtiyaci olan varsa kaçirmasin derim bu paraya guzel alet...

Enduroist Üye Doğan Güneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Doğan güneri
    Motosiklet
    Vstrom 650 xt
    Marka
    Suzuki

Xcity satilmiş bilginize...

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı ahmet korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullan..

danke

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Hayırlı olsun Deniz.. Ben de XMAX kervanına katılıyorum, gel gitlerim vardı hep. ADV'ye şehir içerisinde binerken içim acıyordu, yazık oluyor bu motosiklete diyerek. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Seyrantepe'de sitenin açık otoparkında hırsızlık olayı yaşandı. Daha yeni yeni oturmaya başladığım siteden sabah motosikletimle çıkarken Tenere kullanıcı karşı komşum beni uyardı. 3'lü çanta setini motosikletin üzerinde bırakıp park ediyordum. Kendisinin topcaseini çalmışlar, dedi ki aman diyeyim dikkat et, bence çantaları üzerinde bırakma. Akşam geldim, tüm çantaları söktüm arabanın bagajına koydum. Navigasyon cihazını da çıkartıp yine arabaya koydum. Motosiklette bir şey kalmadı kısaca. Sabah geldim işe gitmek için motosikletin başına bir baktım tuhaflık var, gösterge paneli yok!

Şerefsiz gelmiş bir şey bulamayınca gösterge panelini çalmış. Polistir, sigortadır uğraştım, şu an Borusan'da parça bekliyor motosiklet. 2-3 hafta içerisinde gelecekmiş.. Hani parça geldi, motosikleti aldım diyelim park edecek başka yer yok. Yine gelip çalar şerefsiz, 8.500 TL o parça. O gün karar verdim motosikletimi satmaya. Ben uzun yolda da, özellikle otobanda kullanacağımdan XMAX 400 almaya karar verdim. Gösterge paneli de sağlam geldi, hemen öyle sökülmez. ADV'nin gösterge panelini adam abartmıyorum tam 9 saniyede çaldı...
    Konu Eser Kara tarafından (25-11-2019 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye harun solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    harun solmaz
    Motosiklet
    Yamaha Supertenere
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Deniz.. Ben de XMAX kervanına katılıyorum, gel gitlerim vardı hep. ADV'ye şehir içerisinde binerken içim acıyordu, yazık oluyor bu motosiklete diyerek. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Seyrantepe'de sitenin açık otoparkında hırsızlık olayı yaşandı. Daha yeni yeni oturmaya başladığım siteden sabah motosikletimle çıkarken Tenere kullanıcı karşı komşum beni uyardı. 3'lü çanta setini motosikletin üzerinde bırakıp park ediyordum. Kendisinin topcaseini çalmışlar, dedi ki aman diyeyim dikkat et, bence çantaları üzerinde bırakma. Akşam geldim, tüm çantaları söktüm arabanın bagajına koydum. Navigasyon cihazını da çıkartıp yine arabaya koydum. Motosiklette bir şey kalmadı kısaca. Sabah geldim işe gitmek için motosikletin başına bir baktım tuhaflık var, gösterge paneli yok!

Şerefsiz gelmiş bir şey bulamayınca gösterge panelini çalmış. Polistir, sigortadır uğraştım, şu an Borusan'da parça bekliyor motosiklet. 2-3 hafta içerisinde gelecekmiş.. Hani parça geldi, motosikleti aldım diyelim park edecek başka yer yok. Yine gelip çalar şerefsiz, 8.500 TL o parça. O gün karar verdim motosikletimi satmaya. Ben uzun yolda da, özellikle otobanda kullanacağımdan XMAX 400 almaya karar verdim. Gösterge paneli de sağlam geldi, hemen öyle sökülmez. ADV'nin gösterge panelini adam abartmıyorum tam 9 saniyede çaldı...
    Geçmiş olsun.Sitede güvenlik var mı ? Güvenlik varsa ve bu işi bir taşeron şirket yapıyorsa zararınızın tazmini için bir görüşün derim.

Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Tesekkurler Eser, sana da gecmis olsun. O kadar kolaymi ekrani sokmek? Ben ozel kapali otoparka birakiyorum Africayi ve genel olarak uzerinde hicbirsey birakmamaya calisiyorum, kolay sokulebilen hersey RAM X mount dahil sokuyorum ama top case sokmeye gerekli gormedim simdiye kadar, insallah calinmaz.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

...
    Geçmiş olsun Eser, yalnız Xmax de çalınma oranlarının içerisin de riski yüksek bir model : ( , portatif kapalı bir garaj çözüm olabilir gibi.
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı harun solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Sitede güvenlik var mı ? Güvenlik varsa ve bu işi bir taşeron şirket yapıyorsa zararınızın tazmini için bir görüşün derim.
    Sitede güvenlik yok, olsaydı sanıyorum böyle olmazdı. Sigorta karşılıyor şu an.

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler Eser, sana da gecmis olsun. O kadar kolaymi ekrani sokmek? Ben ozel kapali otoparka birakiyorum Africayi ve genel olarak uzerinde hicbirsey birakmamaya calisiyorum, kolay sokulebilen hersey RAM X mount dahil sokuyorum ama top case sokmeye gerekli gormedim simdiye kadar, insallah calinmaz.
    Hiç o kadar kolay olacağı aklıma gelmemişti, hatta gösterge panelinin çalınabileceği de aklıma gelmemişti. Eve geçerken gösterge panelini de söküp götürecek halimiz de yok Gösterge panelinin bu kadar kolay sökülebilir bir şey olmasını aklım almıyor. Büyük saçmalık... Video görüntüsü burada https://drive.google.com/file/d/1SP1...ew?usp=sharing

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Eser, yalnız Xmax de çalınma oranlarının içerisin de riski yüksek bir model : ( , portatif kapalı bir garaj çözüm olabilir gibi.
    Motosikleti kolayına çalamazlar, ona önlem alınabilir de göster panelinde kitlendim ben.

Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Yabanci forumda yazmis birisi, 3 klips varmis 1 tane far uzerinde kolayda diger ikisi ekran altinda biraz zorda ama isi bilen heralde zorlanmadan sokebilir. Muhtemelen ekran icin sparis vardi? Touratech nasil buna pahali bir cozum bulmadi asil??!

11. Deniz Kupeli, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Eser Kara (27-11-2019)

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu