Alıntı Emir ÇELTEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ferhat hocam, bahsettiğimiz hızlar böyle bir motosiklet için ciddi hızlar. Benim çok rahat defalarca 250km/h üstü hızlar gördüğüm de oldu, 210km/h 'yi geçemediğim zamanlar da oldu. Rüzgar hızı, rüzgar yönü, sürüş modu, amortisör sertliği, çanta olup olmaması, bir sürü etken var. En doğru sonucu dyno testi verecektir.
Kontrol eden servis neleri kontrol etti? Belki hava kanalı girişinde bir tıkanıklık var, belki benzin filtresinde bir sıkıntı. Eğer servis sana sıkıntı olduğu halde sıkıntı yok cevabı veriyorssa, dyno testi çıktısıyla başvurduğunda sorunu bulmak zorunda kalırlar.

Ben teknik veri insanıyım Eski sahibi onu yapmış(Adam kaç kg, boyu kaç?), servis bunu yaptı sözel ifadeler(bu adamın kg kaç, boyu kaç?). o yüzden teknik veri ile emin olmanızı tavsiye ederim.
Emir, 7 defa denedim 220 yi hiç geçemedim diyor arkadaş. her seferinde rüzgar çanta yol engellemiş olamaz. ben 1190 kullandım 1290 test ettim. Bence bir arıza ya da elektronik sınırlama dışında böyle bir şey mümkün değil. 1190 nefes almadan 200 çıkıyor oradan da 270 doğru uzuyordu. 1290 test motosikleti ve şehiriçi olduğu için böyle bir hıza çıkmadım tabi onunla. ama motosiklet o hızlara rahatça çıkabilecek kapasitede.