bugün yolda giderken paldır küldür bir ses oldu amanın dedim motorun tekeri yerinden çıktı.. yoooo baktım motor gidiyor ben de yerde değilim.. arkama söyle bir baktım acaba egzosum mu düştü diye........... bir de ne göreyim. benim zatın arkasına yıllar önce aldığım bagaj yerlerde sürünüyor.. trafik de akıyor.. of ne büyük bir eziyet benim için.. allahtan araç azdı da herhangi bir kazaya sebebiyet vermedim.

meğer meret arka seleye tutunduğu sabit parçanın tutucu tırnakları kırıldığı için (muhtemelen kurumuştur) kopmuş ve yere düşmüştü. iki parçaya ayrıldı ama kutuda herhangi bir hasar yoktu. sadece ve sadece ne yazık ki menteşelerinden kırıldığı için iki parçaya ayrılmıştı.

ama ben ona rağmen onu tamir ederim diye gidip dört tane somun civata alıp alt sabit parçaya sabitledim. sonra işim bitince kilitleyim dedim. aaaaaaaaaaa bir de bir baktım ki kilit mekanizmasınının tırnağı da kırılmış. eeeee emekli olma zamanı geldi demek ki deyip zattan daha önce söktügüm arka sırt korumasını tekrar yerine taktım ne yapayım..

şükrediyorum ki herhangi bir insana herhangi bir araca zarar vermedi.. valla ucuz atlattım diye düşünüyorum.

hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum.