Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 27´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ufuk tarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ufuk tarhan
    Motosiklet
    zat 150 mondial-arora 150

Alıntı Burak Galip AKKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim. Vallahi çok sevindim... Kazasız belasız inşallah Ufuk...
    sevgili enduroist Burak Galip AKKURT arkadaşım... dileklerin için çok teşekkür ederim. allah cümlemizi korusun ve kazasız belasız ömürler versin.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Ufuk hocam yeni fıstığın fotoları bekliyoruz....
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kıdemli Üye HAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HAKAN BAŞ
    Motosiklet
    BMW 1200 GS
    Marka
    Bmw

Ufuk abi hayırlı uğurlu olsun yeni aşkın allah kaza bela vermesin güle güle kullanın

dinc74
    Guest

zattı kurtuldu yeni makina hayırlı olsun

Isim
    ufuk tarhan
    Motosiklet

Standart Zatmadiiiim..

Alıntı dinc74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zattı kurtuldu yeni makina hayırlı olsun
    Zatmadim dinc74 nasil satarim o haliyle.. yazik kullanacak kişiye..

Isim
    ufuk tarhan
    Motosiklet

Alıntı gürbüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufuk hocam yeni fıstığın fotoları bekliyoruz....
    Gürbüz adminim.. valla şu aralar motor ile uğraşıyorum hiç vaktim kalmadı.. birtürlü sigortasını yaptıramadım. anadolu sigortanın bu model ile 2008 ve 2009 modellerinin tanıtımını ekranlarına yapması gerekiyormuş. kuzenim bu sektörde olduğu için ona yaptırayım dedim ama pişman oldum. keşke bir muameleciye yaptırsaydım. valla parasında değilim. oy oy sıkıldım yaaa.. bir türlü yaptıramadım ve ne ruhsatını ne de plakasını çıkarabildim daha tüv muayenesi var.. of of bu ülkede hiç bir şey doğru olmayacak mı..

Alıntı HAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufuk abi hayırlı uğurlu olsun yeni aşkın allah kaza bela vermesin güle güle kullanın
    Sevgili Hakan arkadaşım dileklerin için teşekkür ederim. en güzeli size olsun. hepinizi Allah korusun. kasklarınız asfalt yüzü görmesin.

Isim
    ufuk tarhan
    Motosiklet

arkadaşlar bugün ne yazık ki kendi başıma hallederim umuduyla emniyete gittim. evet hallettim.. yani herşey yolunda gibi görünüyordu. önce evde scannerin içerisinde yeni motorumun uygunluk belgesini unutmuşum onu almak için geri döndüm. ardından işime gittim ve işimdeki işlere baktım. sonra geri döndüm ve beklemeye başladım. saat 9 da aldığım sıra numarasına göre önümde 300 kişiden fazla kişi vardı ve iki memur vardı işlemleri yapan. bekledim bekledim... en sonunda memurlardan birine yaklaşarak memur bey dedim benim numaram şu. peki sizin mesainiz benim numaram gelmeden biterse ne yapacağız dedim. adam bir yüzüme baktı.. baktı.. belki dedi biraz daha çalışırız ya da geri kalanları bir şekilde alırız dedi. iyi dedim. oradanda ayrılmadım. benim yüzüsuyum hürmetine mi diyeyim adam halimize acıda ve mesainin bitmesine 10 dakika kala sen sen sen diye bizleri bir sıraya soktu ardından hepimizden evrakları almaya başladı. aaaaaaaaamaaaaaaa ne yazık ki her zamanki şanssızlığım burada da devreye girdi. ve benim evraklarımdan birisinin üzerinde bir eksiklik tespit ediverdi. satan firma (marka vermeyeyim reklam olur en azından kötü reklam) faturaya kaşe basmamıs ve aynı zamanda bulunduğum semtin bağlı olduğu ilçeyi yazmamış. düşünsenize saat 9 dan bu yana bekliyorum ve saat 17 olmuş adam evrağınız eksik diyor. oy oy oy.. çıldırdım.. tabii adama bir şey demedim. ama valla bela okuya okuya satan firmaya gittim. satan ilgili yoktu. onun yerine başkası yaptı aynı işi ama ben tüm günümü işimi bırakarak o havasız yüzlerce kişinin uğultusuyla geçirdim.

arkadaşlar aranızda hacı hoca üfürükçü kurşun döken falan varsa allah rızası için benim gıyabımda bir okusun üflesin kurşun döksün ya böyle şanssızlık olur mu.. her işim böyle be.. of offf..

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123