Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 72 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Erkut Gurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı arif sevinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim Erkut bey. Sizin yorumunuz bir X-Adv kullanıcısı olarak çok önemli. Çünkü bu motoru kullanan biriyle hiç konuşmadım. Hatta X-Adv yi bir defa yakından görmüşlüğüm var, o da dokunmadım bile. Maalesef test etme fırsatım da olmadı. Scooterden farklı bir motor mu hissiyat olarak? Büyük motor hissi veriyor mu?
    Bu arada şimdi BMW'nin sitesine girdim ve f750 40. yıl versiyon fiyatı 147.000 tl ye düşmüş. Yani 2 dir fiyat düşüyorlar. Bir de %1 indirim var neredeyse X-ADV ile aynı. Honda neden indirime gitmiyor ki Euro çok düştü sonuçta.
    His olarak depo bacakarası olmadığı için buyuk motor hissini tam vermese de, gazlayınca, güç olarak ve bence görüntü olarak da veriyor. Yeni kasa eskisinden biraz daha güçlü ve bmw gibi TFT ekran. Bence kolay vitezsiz ve zevkli kullanım için xadv. Ama motoru full yukleyip arkadaslarla seyahatler, kamp’lar diyorsanız bmw takılın bir süre. Sonra nasılılsa tekrar değiştirirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Erkut Gurun, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

arif sevinç (06-02-2021)

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı arif sevinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim Erkut bey. Sizin yorumunuz bir X-Adv kullanıcısı olarak çok önemli. Çünkü bu motoru kullanan biriyle hiç konuşmadım. Hatta X-Adv yi bir defa yakından görmüşlüğüm var, o da dokunmadım bile. Maalesef test etme fırsatım da olmadı. Scooterden farklı bir motor mu hissiyat olarak? Büyük motor hissi veriyor mu?
    Bu arada şimdi BMW'nin sitesine girdim ve f750 40. yıl versiyon fiyatı 147.000 tl ye düşmüş. Yani 2 dir fiyat düşüyorlar. Bir de %1 indirim var neredeyse X-ADV ile aynı. Honda neden indirime gitmiyor ki Euro çok düştü sonuçta.
    Ben r1200gs ve F850gs aktif kullanıcısı olarak şunu tavsiye ederim. X-Adv ile diğer seçenekleri (f750/850gs) ayırırdım. Önce ben ne istiyorum, nerede ne amaçla kullanacağım diye kendime sorarım. Burada en önemli faktör artçı olup olmaması. Akabinde kamp ve uzun turlar yapıp yapmayacağınız. Yani asfalttan gidip otelde kalacak ve tek seyahat edecekseniz X-Adv bir seçenek olabilir. Ama ben eşimle kamp yaparak gezerim dediğin anda, selesi rahat ve güçlü motosiklet olan r1200gs derim. Ben tek ama kamplı çadırlı gezerim, arada stabilizeye de girerim dersen F850gs derim. Boy kısa ise f750gs derim. Yani istekler ve eldekileri Yanyana koyunca zaten bir şeyler beliriyor. Ben şu an f850gs’i seviyorum. Artçılı da bayağı gidiyor. Yakıtı da çok ekonomik. Tavsiye ederim. Ona 3’lü çanta seti de alır hem asfalt hem dağ bayır hem de artçılı gezdirir sizi. Ama başta dediğim gibi amaçlar önemli.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

sıfır motosiklet ikinci elden daha iyidir. hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın.

KILIBIKRAYDIR

5. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (24-02-2020)

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır motosiklet ikinci elden daha iyidir. hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın.
    Bencede. Hatta bazen kotu bir markanin sifiri, iyi bir markanin 2. elinden daha iyi rahatlikla olabiliyor. En buyuk sebebi, bir onceki kullanicinin motorla ne halt yedigini EKSPERE PARA VERIP GOSTERSEN BILE, soylemiyor yada gormuyor.

7. Erkut Gurun, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemkucuk (24-02-2020)

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Hayırlı olsun güzel bir karar vermişsiniz. Eminim çok keyif alacaksınız. Enduro Touring i bırakırsam alacağım tek motosiklet olabilir X-ADV. KAzasız belasız kullanın.

9. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (24-02-2020)

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Standart 1200GS satilip 800GS alinir mi

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel bir karar vermişsiniz. Eminim çok keyif alacaksınız. Enduro Touring i bırakırsam alacağım tek motosiklet olabilir X-ADV. KAzasız belasız kullanın.
    Cok tesekkurler. Tam da duymak istediklerim. Zaten agir offroad haric herseyi buda yapar. Ustelik daha az benzin tuketerek.

Enduroist Üye harun solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    harun solmaz
    Motosiklet
    Yamaha Supertenere
    Marka
    Honda

hayırlı olsun kazasız belasız....

12. harun solmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (24-02-2020)

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı harun solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız....
    Cok tesekkurler

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Arif Bey kardeşim,senin tercihini (veya ikilemini); başını ve kuyruğunu kaldırmış bir ata binmek ile yürüyen bir sandalyede oturmak arasındaki tercihe benzettim...
    Tabii geçmişindeki skuter alışkanlığın seni bu ikilemde bırakıyor..Bence ata binmeyi dene..Kendini çok yenilemiş hissedeceksin..

15. Osman Somuncu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

arif sevinç (14-02-2021)

Enduroist Üye arif sevinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    arif
    Motosiklet
    Multistrada 950
    Marka
    Ducati

Alıntı Osman Somuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arif Bey kardeşim,senin tercihini (veya ikilemini); başını ve kuyruğunu kaldırmış bir ata binmek ile yürüyen bir sandalyede oturmak arasındaki tercihe benzettim...
    Tabii geçmişindeki skuter alışkanlığın seni bu ikilemde bırakıyor..Bence ata binmeyi dene..Kendini çok yenilemiş hissedeceksin..
    Teşekkür ederim yorumunuz için. 2 motoru da göremediğim ve test edemediğimden de bir türlü karar verememem. Bir tomar para verip rengine bile karar veremiyoruz neredeyse. İkisi de ön siparişle geliyor. Hergün YouTube videoları izlememe rağmen bir karara varamadım. İşin garibi 2021 model motorlar ile ilgili türkçe bir video yorum yok. Ne bileyim belki yurt dışına gidip video çeken veya yurtdışında yaşayan biri olur diye düşünüyordum ama yok maalesef. Bakalım Motosikletimi alınca inşallah burada paylaşıcam.

17. arif sevinç güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (14-02-2021),Osman Somuncu (14-02-2021)

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu