motor için motul 710 2t yağ kullanıyordum fakat motor 1 aydır bende daha önce nasıl kullanıldı bilmiyorum bana geldiğinde arka fren diski vidaları falan gevşemişti güzelce bakım yaptım yürürde ön trible tree dahil herşeyi söküp gressledim fakat motorun şanzıman yağı yağı yada yedek parçasıyla ilgili hiç bilgim yok motoru ne zaman biter ne yapmak gerekir bunları öğrenmek istiyorum bu motordan kullanan başka arkadaş varsa yardımcı olursa cok mmutlu olurum hatta bu motorla ilgili bir topic varsa ben bulamadım benimlede paylaşırsa cok güzel olur. motoru offroad enduro olarak dağ tepe cıkmak için kullanıyorum bilmeyenler için 6 vitesli aprilia rs125ve honda crf şasesi var. keyifli güzel bi makine aşık oldum diyebilirim ama motor cok dik durduğunda benzin akıtıyor belkide normaldir enduro tecrübem yok. daha önce racing kullanıcısıyım 1000rr ım var şuandada. onun dışında hidrolik debriyajın ordan ufak bir yağ sızıntısı var şanzıman yagının aktıgından şüpheleniyorum çok geç olmadan bilene sormak istedim. burda 2t makineden anlayan düzgün usta yok. normal 2t olsa basit ama bunlar r makine daha farklıdır diye tahmin ediyorum. ayrıca rolantide makinenin içinden sanki gevşek bir somun varda titriyor gibi ses geliyor yüksek devirlerde gelmiyor. pistondan öyle bir ses gelmesi normalmi ordanmı geliyor tam olarak bilmiyorum. genel olarak toparlamak gerekirse bakımı tamiri ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim