Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 49 Sayfa bulundu

Hybrid View

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Standart Africa Twin 2018 Tel Korozyon Problemi Hakkinda

Çok sıkı bir çalışma olmuş. Sonucunu heyecanla bekliyorum.

Ben “andonizing” in bizde toz boya dedikleri işlem olduğunu düşünüyordum. İşin doğrusunu da öğrenmiş oldum.

Acaba siyah jantların rengi nasıl veriliyor ? Benim kırmızı AT ın jantlar siyah olduğu için soruyorum o da mı eloksal ? Yoksa toz boya mı? (Hatta bugün saat uyarsa bende gelip jantı gösterebilirim)

Tel: 0533 5232631

Diğer bir sorumda tellerin parlatılmalı nasıl oluyor? Telde bir direnç kaybı olur mu? ( işlem teli inceltir mi?)

Sonucunu merakla beklediğimiz bir uygulama ama görünen o ki gidişat çok iyi. Akort aşaması da merak tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Arif Oral Unal tarafından (12-05-2020 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sıkı bir çalışma olmuş. Sonucunu heyecanla bekliyorum.

Ben “andonizing” in bizde toz boya dedikleri işlem olduğunu düşünüyordum. İşin doğrusunu da öğrenmiş oldum.

Acaba siyah jantların rengi nasıl veriliyor ? Benim kırmızı AT ın jantlar siyah olduğu için soruyorum o da mı eloksal ? Yoksa toz boya mı? (Hatta bugün saat uyarsa bende gelip jantı gösterebilirim)

Tel: 0533 5232631

Diğer bir sorumda tellerin parlatılmalı nasıl oluyor? Telde bir direnç kaybı olur mu? ( işlem teli inceltir mi?)

Sonucunu merakla beklediğimiz bir uygulama ama görünen o ki gidişat çok iyi. Akort aşaması da merak tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Abi jantlarin bir cogu eleksal kaplama hatta boyali olanini gormedim dersem yalan olmaz siyahlar hatta gri olanlar dahi eleksal kaplaniyor cunku aluminyum eloksali daha saglam tutuyor akort ayarlari yaparken catlamasi patlamasida olmuyor boylece

Tellerin parlatilmasimda guc kaybi olacagini da sanmiyorum zira temizlik icin kimyasala daldiriliyor sonrasinda krom havuzuna daldiriliyor kece veya zimpara gibi islemlerden gecirilmiyor.

Krom kalin uygulanirsa akort basliklari deligine girmeyebilir.

Eski AT ler de iceriye nem aldigi icin cemberin icini curutuyordu ondan dolayi tellerin basina silikon surup oyle takarlardi yerine ama sonrasinda temizlik isi ciktigi icin yapmamaya basladi ustalar.

Bende sonucunu merakla bekliyorum hatta firma iletisim bilgilerinide ve firmalarla yasadigin memnuniyetleride paylasirsan ihtiyaci olanlara da isik olabilir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Üye M. Ferit Sırmalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    M. Ferit Sırmalı
    Motosiklet
    AFRICA TWIN DCT 2018
    Marka
    Honda

Alıntı ismail gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi jantlarin bir cogu eleksal kaplama hatta boyali olanini gormedim dersem yalan olmaz siyahlar hatta gri olanlar dahi eleksal kaplaniyor cunku aluminyum eloksali daha saglam tutuyor akort ayarlari yaparken catlamasi patlamasida olmuyor boylece

Tellerin parlatilmasimda guc kaybi olacagini da sanmiyorum zira temizlik icin kimyasala daldiriliyor sonrasinda krom havuzuna daldiriliyor kece veya zimpara gibi islemlerden gecirilmiyor.

Krom kalin uygulanirsa akort basliklari deligine girmeyebilir.

Eski AT ler de iceriye nem aldigi icin cemberin icini curutuyordu ondan dolayi tellerin basina silikon surup oyle takarlardi yerine ama sonrasinda temizlik isi ciktigi icin yapmamaya basladi ustalar.

Bende sonucunu merakla bekliyorum hatta firma iletisim bilgilerinide ve firmalarla yasadigin memnuniyetleride paylasirsan ihtiyaci olanlara da isik olabilir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dediginiz gibi çemberin içinde kir pas çamur ne ararsan vardı..