Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

Ben de bir kullanan olarak aklıma gelenleri yorumlayayım.

1yıl 6ay, 19bin km kullandım. Yamaha ST1200'den geçtim ve tek geçme nedenim 200ustu hızlara rahat çıkabilmekti. Şimdi 6 aydır 1250GS kullanıyorum.

--Görünümde ben de KTM diyorum. Hatta etrafta fazla olmaması daha hoşuma gidiyordu. Gs belki herkesin ilgisini çeker ama KTM bilenin ilgisini çeker

--Sıcaklık konusunda ben sele altı manifoldun izolasyonlusunu ve yan carbon kapaklar taktırdım. Biraz azalmıştı ısı. Fakat şehiriçi kullanmadım veya yavaş kullanmadım Şehir dışı sehayatlerde 83-85 arası tutardı sıcaklığı benim hatırladığım. Teneren sonra sıcak gelmişti çünkü Super tenerede fan sol yan taraftadır. Hiç bir ısı vurmaz.

--Zincir vs.Şaft çok takılmam, arada bir yağlamak motoru kötüleme veya övme nedenim değildir. Şafttan, zincire ve tekrar şafta geçtim benim için değişen pek bir şey yok.

--Güç bambaşka, nasıl 200'e vardığını anlamıyorsunuz KTM'de. Bence güç açısından karşılaştırılamacak kadar fark var.

Burak ile beraber aldık ve tecrübelerimizin çoğu ortak. O yüzden aynı şeyleri yazmıyorum.

Satma nedenim alma nedenim ile aynı 200km/h üstü hızlardaki stabilite. 255km/h hız gördüm ama defalarca 200km/h'a varmadan kafa sallamalar başladı. Hadi rüzgar tersten vs. dedik ama aynı koşullarda GS'in yanımdan 3 çanta ile geçtiğini görünce ilanı verdim

Top Speed'im düşük olsun ama benim olsun

2. Emir ÇELTEK güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (02-06-2020),halil yılmaz (03-06-2020),Uğur Özbay (05-06-2020)