Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Ahmet Öztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Standart Hobileriniz başlığı altında güncelleme

Belki aksiyon kamerası, drone vs gibi alt başlıklar ve hatta "cep telefonu uygulamaları" gibi uç alt başlıklar bile olabilir.
    Günlük işlerin yanında, motorla dolaylı da olsa ilgili, gerekli/faydalı uygulamalar var malum.
    Motosiklet için;
    Tüketim/bakım/maliyet/harita
    Aks kamera/cep tel;
    Video editörler/fotoğraf düzenleyiciler

Yurtdışı planları bu sene zor olduğu için, adminler değerlendirir belki . Fiyatlar uçunca, yeni motosiklet takip etmenin de pek bir önemi kalmadı.
    Murphy says: Anything that can go wrong will go wrong...
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Ahmet ,öneriler için teşekkürler,

aksiyon kamerası,dron gibi cihazlar aslında hobiden öte seyahatlerimizde sıkça kullandığımız aksesuarlar olarak düşünürsek,Ekipmanlar ve Aksesuarlar başlığından devam edebiliriz,bu cihazlarla yapılan çekimlerin paylaşılması noktasın da ise Geziler başlığı ve hobiler kısmında ki Fotoğrafçılık başlığını kullanabiliriz diye düşünüyorum.

Ekipmanlar ve Aksesuarlar konusunda alt başlıklar yok ,ileri de detaylandırırsak "Motor Elektronikleri" diye bir alt başlık oluşturulabilir,motor ile ilgili yazılım ve app ler ,kullanılan elektronik cihazlar kamera,navigasyon,gps,sis lambaları vs. bu alt başlıkta konuşulabilir.
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

3. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ahmet Öztekin (14-06-2020)

Enduroist Katılımcı Üye Ahmet Öztekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Öztekin
    Motosiklet
    V-Strom (14)
    Marka
    Suzuki

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet ,öneriler için teşekkürler,

aksiyon kamerası,dron gibi cihazlar aslında hobiden öte seyahatlerimizde sıkça kullandığımız aksesuarlar olarak düşünürsek,Ekipmanlar ve Aksesuarlar başlığından devam edebiliriz,
    "Mini drone" başlığına yazmama rağmen, bulunduğu kategoriye dikkat etmemiştim. Bunlarla ilgili yazılımlar vs. de yine aynı bölümden devam edebilir, haklısınız.

Bu ek ekipmanlar, motosiklet aksesuarı olmanın ötesinde, günlük hayatta da kendine ek bir yer edindiği için ayrı bir kategori düşünmüştüm. Yani sadece dronelara ilgi gösteren ama motosikletle "vııınn, vııınnn" seviyesinden öteye geçmemiş bir ilişkisi olanlar için de, bilgi kaynağı olabilir.

Kendi adıma, arabayla gezerken de drone kullanıyorum. Veya diğer bir kişi, "kendin yap" tarzı çekimler için aksiyon kamerası kullanabiliyor.

Tabii bu öneriler sadece, forumun daha geniş bir kitleye ulaşması istendiği durumda geçerli. Onun da, artıları eksileri var.

Aklıma geldiği için, değerlendirilmek üzere paylaşmak istedim.
    Konu Ahmet Öztekin tarafından (14-06-2020 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.
    Murphy says: Anything that can go wrong will go wrong...
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom