Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu

Hybrid View

Banned
    Marka
    Diger

Standart Yapmak istediğim yurtdışı gezisi için öneriler...

Merhaba arkadaşlar,

Ramazan ayı girmeden evvel yapmak istediğim yurt dışı gezi için önerilerinizi bekliyorum,nereler olabilir,bu konu hakkında yorum ve fikirlerinizi bekliyorum.

Gezimi tek başıma gerçekleştirmek istiyorum,ilk olarak mısırı düşündüm ancak çok sıcak,ikici olarakta irandan başlayıp hazar denizinin etrafında turlayıp türkiyeye girmek,yada karadenizin etrafını dolaşıp türkiyeye girmek,bir başak fikrim ise bulgaristandan girip dalmaçya kıyılarını dolaşıp gelmek.Mümkünse benle fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Tüm fikirlere açığım,sizden yardımlarınızı bekliyorum........

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Abi Yunanistan Atina derim cidden yolları falan da cok duzgun ve guzel yerler hemde cok uzak olmadıgından yormaz . İlla ben cok gezmek istiyorum dersen de zaten vizen olacagından italya ya da geçebilirsin

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

misir; bence en son gidilecek yer olmali...
    iran: su siralar pek eglenceli degil... can guvenligini sikintili bir durum.
    bulgaristan: bence super fikir... yalniz yapilacak bir gezi icin gayet de mantikli ulkeler.

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

bir de su alfa' nin reklaminda cikan mallorca' nin muhtesem virajlarina dogru da gidebilirsiniz. eglenceli bir yere benziyordu... google da soyle biraz incelemistim.

Banned
    Marka
    Diger

arkadaşlar,daha yaratıcı fikirler istiyorum,enduroistlerin hayal gücü bu kadarmı yahu?hadiyin bakalım biraz daha fikir...

hani bu konuyu değerlendirirken,yanlız gitmek,olası vize sorunları,çok fazla vize almadan ne kadar çok ülke gezeriz,nereye gidersek daha egzotik olur,nasıl çok fazla gezilir vs vs fikirlerinizi bekliyorum,başkanım sendende çözümleme bekliyoruz,illa buraları olcak diye bir kaide yok....
    Konu AA tarafından (30-06-2009 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Dubai , Tayvan, Mısır, Brezilya, Hong Kong Buralar da vize sorunu yasamazsın eh seç begen al abi

Banned
    Marka
    Diger

Alıntı Goktug.Uguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dubai , Tayvan, Mısır, Brezilya, Hong Kong Buralar da vize sorunu yasamazsın eh seç begen al abi
    yoo yanlışın var galiba,yada benim yanlışım var mısıra vize gerekiyor diye biliyorum ama....

Banned
    Marka
    Diger

bu arada moderatörüm uyuyormu?başkanım moderatörüme bişey söyle,hiç bir fikir telakki etmiyor....

Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Alıntı venox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada moderatörüm uyuyormu?başkanım moderatörüme bişey söyle,hiç bir fikir telakki etmiyor....
    Abi ne uyuması çalışıyo çalışıyo...

Ben olsam Ermenistan Rusya Kazakistan Özbekistan Afganistan Pakistan Hindistan Nepal yapardım...

Bi' ay yatardım sonra dönermiydim devam mı ederdim bilmiyorum

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

Alıntı venox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,daha yaratıcı fikirler istiyorum,enduroistlerin hayal gücü bu kadarmı yahu?hadiyin bakalım biraz daha fikir...

hani bu konuyu değerlendirirken,yanlız gitmek,olası vize sorunları,çok fazla vize almadan ne kadar çok ülke gezeriz,nereye gidersek daha egzotik olur,nasıl çok fazla gezilir vs vs fikirlerinizi bekliyorum,başkanım sendende çözümleme bekliyoruz,illa buraları olcak diye bir kaide yok....
    valla minimum vize ile maximum gezi durumu ariyorsaniz o zaman yengen vizesi alip avrupayi gezeceksiniz. ki eger benim yeterli vaktim ve param olsa, rusya uzerinden baslayacak su asagidaki geziyi yapardim.

ehh kizmayin ama aydin abi, calistirin hayal gucunuzu demis... bu da benim yapmak istedigim gezi... belki bir iki rota cikar icerisinden

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu