Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Erkut Gurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Standart Satilik 2020 Honda X-ADV

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1014699/detay/

Ilan numarasi 831014699 (Sahibinden)

Erkut 0532 747 2465

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu Erkut Gurun tarafından (16-06-2020 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Hayırlı satışlar Erkut, yerine ne geliyor yada geldi mi? : )
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

3. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (17-06-2020)

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Bu alet beni off roada asik etti ama hafif offroad kabiliyeti beni kesmeyecek sanirim. Yerine T7 dusunuyorum. Afrika cok hantal. Bmw cok pahali. Royal Enfield Himalayan alcaktim fakat 400cc’lik motora 58 bin lira verilmez, birde satista zorlar diye cok bi secenegim kalmiyor. Yine de yas biraz daha ilerleyince xadv’ye dönüsü kesinlikle hissediyorum. Yada seneye yanina bi CRF250 alcam mesela

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Hayırlı satışlar

KILIBIKRAYDIR

6. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (17-06-2020)

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı Erkut Gurun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerine T7 dusunuyorum. Afrika cok hantal. Bmw cok pahali. Royal Enfield Himalayan alcaktim
    Off road diyorsan hantal makina bunlar. Zamaninda demistim 1200 kalsin scooter al sehir icin, simdi XADV kalsin yanina WR250R al diyorum

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Off road diyorsan hantal makina bunlar. Zamaninda demistim 1200 kalsin scooter al sehir icin, simdi XADV kalsin yanina WR250R al diyorum
    Tesekkurler. WR250 biraz fazla offroad. XADV ise yetersiz offroad. Tenere ise tam isimi gorup, sehirlerarasi da cok keyf verecek gibime geliyor. Xadv’yi satmadan alamam ama birgun tekrar dönülecek bir makine xadv

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

WR250R spesyal degil WR250F ile karistirmayin, inan fazla off road degil, ama 600cc ustu ve 200kilo fazla makinalardan tabiki daha kabiliyetli. WRR CRF250L'nin daha hafif, guclu ve kaliteli alternatif .

Off road derken neyi kastediyorsun acaba?

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WR250R spesyal degil WR250F ile karistirmayin, inan fazla off road degil, ama 600cc ustu ve 200kilo fazla makinalardan tabiki daha kabiliyetli. Off road derken neyi kastediyorsun acaba?
    Off road derken hic motorum yapabilirmi demeden STAN ile biten tum ulkelerin (kazaistan, mogolistan gibi) anayol disindan, dag yollarindan, ve patikalardan gidebilmek. Veya bizim burada Toroslar. Veya Sile’nin köy yollarindan ayrilip kendime guvenebildigim kadar ormanda kaybolmak. Neden 250cc yetmez. Cunku hem sehirlerarasi motoru yukleyip gitmek zor olur. Hemde kamyonlarimiz sagolsun arkadan 120 ile gelince gazlayarak zor durumlardan kacabilecek gucte olmali. Para yetse en guzeli xadv’nin yanina WR250r cekerdim elbet

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Erkut hem Deniz hem sen haklısın : )))) şunu söyleyeyim bu işin bir arası yok var aslında kmt690 yada husquvarna 701 ama konfor monfor dersentabi yine olmuyor. Ben dağ bayır moğolistan yapacağım diye ktm1190 nı satıp crf250 almıştım. Yalnız sende aynı durumdasın sanırım benim zaman ve izin problemim var. yani youtuber/emekli/yada dünya gezgini olsam crf250 /wr250 biçilmiş kaftan. Ama haftasonu bir asos yapayım, çanakkale yapayım, bolu yapayım dediğinde, 10 günlük izinde karadeniz , mersin toros yapayım dediğinde olmuyor. bu yüzden iki sene sonunda T7 aldım tekrar crf yi de bir arkadaşın yahu ikiside aynı tip motosiklet demesi üzerine onun aklına uyup sattım ama emin ol pişmanım, 2. motosiklet olarak bıraksam çok iyiymiş.

Çünkü crf250 ile gittiğim orman yollarında T7 ile denemeler yaptım, çiftalan sarıyer şile vs. kesinlikle o rahatlık güven ve korkusuzluk yok. +70 kg daha var üzerinde inanılmaz bir fark. ve arazide aynı şekilde bu fark büyüyerek sana yansıyor. crf ile hoplayıp zıplayıp derelerin içinden gezdğim çiftalan da T7 ile yusuf yusuf oldum. Bu yüzden çok klasik hep söylenir ya... yapılmak istenenleri tam belirlemek önemli. Şu an T7 ile çok mutluyum. çünkü uzun tur ağırlıklı rotalar planlayabiliyorum.

12. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (18-06-2020)

Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkut hem Deniz hem sen haklısın : )))) şunu söyleyeyim bu işin bir arası yok var aslında kmt690 yada husquvarna 701 ama konfor monfor dersentabi yine olmuyor. Ben dağ bayır moğolistan yapacağım diye ktm1190 nı satıp crf250 almıştım. Yalnız sende aynı durumdasın sanırım benim zaman ve izin problemim var. yani youtuber/emekli/yada dünya gezgini olsam crf250 /wr250 biçilmiş kaftan. Ama haftasonu bir asos yapayım, çanakkale yapayım, bolu yapayım dediğinde, 10 günlük izinde karadeniz , mersin toros yapayım dediğinde olmuyor. bu yüzden iki sene sonunda T7 aldım tekrar crf yi de bir arkadaşın yahu ikiside aynı tip motosiklet demesi üzerine onun aklına uyup sattım ama emin ol pişmanım, 2. motosiklet olarak bıraksam çok iyiymiş.

Çünkü crf250 ile gittiğim orman yollarında T7 ile denemeler yaptım, çiftalan sarıyer şile vs. kesinlikle o rahatlık güven ve korkusuzluk yok. +70 kg daha var üzerinde inanılmaz bir fark. ve arazide aynı şekilde bu fark büyüyerek sana yansıyor. crf ile hoplayıp zıplayıp derelerin içinden gezdğim çiftalan da T7 ile yusuf yusuf oldum. Bu yüzden çok klasik hep söylenir ya... yapılmak istenenleri tam belirlemek önemli. Şu an T7 ile çok mutluyum. çünkü uzun tur ağırlıklı rotalar planlayabiliyorum.
    Tesekkurler. Benimde aslinda idealim xadv yanina bir crf yada wr. Ama para yok. Seneye olabilir de bu sefer ben yine Tenere’de israr edecegim. Cunku kimle konussam, hangi videoyu izlesem, hakkinda sadece olumlu sey duymaya devam ediyorum. Zaten burada herkesin unuttugu cok onemli bir sebep var, neden Tenere diye istar etmemde. Yukarda biryerde yazmis olmaliyim. Sagolsun bizim otobus ve kamyonlar gittigi hizlarin ustesinden gelmek icin en az 650cc’lik makineler sart. Yoksa altinda kalacagiz.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu