Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Erkut hem Deniz hem sen haklısın : )))) şunu söyleyeyim bu işin bir arası yok var aslında kmt690 yada husquvarna 701 ama konfor monfor dersentabi yine olmuyor. Ben dağ bayır moğolistan yapacağım diye ktm1190 nı satıp crf250 almıştım. Yalnız sende aynı durumdasın sanırım benim zaman ve izin problemim var. yani youtuber/emekli/yada dünya gezgini olsam crf250 /wr250 biçilmiş kaftan. Ama haftasonu bir asos yapayım, çanakkale yapayım, bolu yapayım dediğinde, 10 günlük izinde karadeniz , mersin toros yapayım dediğinde olmuyor. bu yüzden iki sene sonunda T7 aldım tekrar crf yi de bir arkadaşın yahu ikiside aynı tip motosiklet demesi üzerine onun aklına uyup sattım ama emin ol pişmanım, 2. motosiklet olarak bıraksam çok iyiymiş.

Çünkü crf250 ile gittiğim orman yollarında T7 ile denemeler yaptım, çiftalan sarıyer şile vs. kesinlikle o rahatlık güven ve korkusuzluk yok. +70 kg daha var üzerinde inanılmaz bir fark. ve arazide aynı şekilde bu fark büyüyerek sana yansıyor. crf ile hoplayıp zıplayıp derelerin içinden gezdğim çiftalan da T7 ile yusuf yusuf oldum. Bu yüzden çok klasik hep söylenir ya... yapılmak istenenleri tam belirlemek önemli. Şu an T7 ile çok mutluyum. çünkü uzun tur ağırlıklı rotalar planlayabiliyorum.

2. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erkut Gurun (18-06-2020)