Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 14´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Erkut Gurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Standart Satilik 2020 Honda X-ADV

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkut hem Deniz hem sen haklısın : )))) şunu söyleyeyim bu işin bir arası yok var aslında kmt690 yada husquvarna 701 ama konfor monfor dersentabi yine olmuyor. Ben dağ bayır moğolistan yapacağım diye ktm1190 nı satıp crf250 almıştım. Yalnız sende aynı durumdasın sanırım benim zaman ve izin problemim var. yani youtuber/emekli/yada dünya gezgini olsam crf250 /wr250 biçilmiş kaftan. Ama haftasonu bir asos yapayım, çanakkale yapayım, bolu yapayım dediğinde, 10 günlük izinde karadeniz , mersin toros yapayım dediğinde olmuyor. bu yüzden iki sene sonunda T7 aldım tekrar crf yi de bir arkadaşın yahu ikiside aynı tip motosiklet demesi üzerine onun aklına uyup sattım ama emin ol pişmanım, 2. motosiklet olarak bıraksam çok iyiymiş.

Çünkü crf250 ile gittiğim orman yollarında T7 ile denemeler yaptım, çiftalan sarıyer şile vs. kesinlikle o rahatlık güven ve korkusuzluk yok. +70 kg daha var üzerinde inanılmaz bir fark. ve arazide aynı şekilde bu fark büyüyerek sana yansıyor. crf ile hoplayıp zıplayıp derelerin içinden gezdğim çiftalan da T7 ile yusuf yusuf oldum. Bu yüzden çok klasik hep söylenir ya... yapılmak istenenleri tam belirlemek önemli. Şu an T7 ile çok mutluyum. çünkü uzun tur ağırlıklı rotalar planlayabiliyorum.
    Aslinda su kamyondan kacacak kadar yeterli guc sartim olmasa favori motorum Royal Enfield Himalayan 400 olacakti. Fakat 23 beygir mi ne. Seneye 650 Himalayan cikartiyorlar fakat 400’lukteki o sahane klasik nostaljik goruntunun yarisi kaybolacakmis, dijital gosterge falan. Bende onun klasik goruntusune hastayim. Birde hic denemeyip te bayildigim Suzuki DRZ400 var. maalesef bizde satisi yok. Ne 250, nede 700cc. Cuk ortasi

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu Erkut Gurun tarafından (18-06-2020 Saat 14:44 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkut hem Deniz hem sen haklısın : )))) şunu söyleyeyim bu işin bir arası yok var aslında kmt690 yada husquvarna 701 ama konfor monfor dersentabi yine olmuyor. Ben dağ bayır moğolistan yapacağım diye ktm1190 nı satıp crf250 almıştım. Yalnız sende aynı durumdasın sanırım benim zaman ve izin problemim var. yani youtuber/emekli/yada dünya gezgini olsam crf250 /wr250 biçilmiş kaftan. Ama haftasonu bir asos yapayım, çanakkale yapayım, bolu yapayım dediğinde, 10 günlük izinde karadeniz , mersin toros yapayım dediğinde olmuyor. bu yüzden iki sene sonunda T7 aldım tekrar crf yi de bir arkadaşın yahu ikiside aynı tip motosiklet demesi üzerine onun aklına uyup sattım ama emin ol pişmanım, 2. motosiklet olarak bıraksam çok iyiymiş.

Çünkü crf250 ile gittiğim orman yollarında T7 ile denemeler yaptım, çiftalan sarıyer şile vs. kesinlikle o rahatlık güven ve korkusuzluk yok. +70 kg daha var üzerinde inanılmaz bir fark. ve arazide aynı şekilde bu fark büyüyerek sana yansıyor. crf ile hoplayıp zıplayıp derelerin içinden gezdğim çiftalan da T7 ile yusuf yusuf oldum. Bu yüzden çok klasik hep söylenir ya... yapılmak istenenleri tam belirlemek önemli. Şu an T7 ile çok mutluyum. çünkü uzun tur ağırlıklı rotalar planlayabiliyorum.
    Ömer crf250 güçsüz kalıyor ormanda çamurda diyorlar ne diyorsun?

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Ediz bu yorum crf yi cross motosiklet gibi kullanmak isteyenlerin yorumu. altı üstü 20 beygir motosiklet ile special tadında dere tepe çamur yardırayım demek olmuyor ne yazık ki. Ben enduro touring olarak kullandım ve her şartta kullandım. iyi gaz, düşük vites ve doğru lastikle çamurda da ormanda da gider, ama bir ktm exc performansı beklememek lazım kesinlikle.

Enduroist Üye Erkut Gurun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erkut Gurun
    Motosiklet
    X-ADV
    Marka
    Honda

Simdilik xadv’de kalmaya karar verdim zaten. Seneye bakariz. Tenere alirsam asfaltta xadv kadar iyi degil. Fakat xadv neredeyse tebere kadar offroad’u sasirtici derecede idare ediyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Erkut Gurun, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Çağın Sarılar (22-06-2020)

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12