Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Alıntı oguz temur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ankara da yaşıyorum mevsimlik motorsikletçi olmak istemiyorum yaz kış kullanmak istiyorum. Kış yaklaşıyor havalar soğuyor, motosiklet üzerinde ilk kış mevsimi mi geçireceğim kask dışında ekipmanım yok. Değerli tecrübeli insanlardan tavsiyeler istiyorum nelere dikkat etmeliyim, kesinlikle neleri almalıyım kışlık ekipmanlar diye arattırdığımda bir çok ürün çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    Öncelikle yaz veya kis her mevsimde koruyucu ekipmanların takmanın tavsiye ederim.

Kis için yağmurluk takimi veya tulum şeklinde yağmurluk alman sart zira en iyi ekipman dahi bir süre sonra su alıyor heleki Ankara in yagmur ve rüzgarını hesaba katinca hemde yagmurlugun rüzgar kesme etkisi vardır. Butceni bilmiyorum ama eğer fazla bir butcen yoksa decatlon gibi mağazalardan da temin edebilirsin.

Koruyucu mont ve pantolonlar genel olarak ikiye ayrılıyor mevsimlik veya yaz kis gidebileceğini dört mevsim, bu iste tamamen bütçeye bakıyor eğer bütçe az ise dört mevsim al ki yaz kis giyebilesin bunda da dikkat etmen gereken su almayacak sekil de içinde katman olsun ve yaz içinde hava alabileceği hava cepleri bulunsun ha dersen ki bütçe sorun değil goratex malzemeyi tavsiye ederim yaz kis rahatlıkla giyebilirsiniz.
    beğendiğiniz marka model olursa onuda paylaşırsanız üzerinde konuşabiliriz

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ismail gur, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

oguz temur (29-09-2020)