Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Standart 2021 Honda Ridgeline

Zorlu rakipleri karşısında eli donanım ve tasarım bazında güçlendirilerek yola devam ettirilen 2021 Honda Ridgeline, iddiasını sürdürüyor. Honda’nın yaklaşık 15 yıldır Amerika merkezli olarak kullanıcıların karşısına çıkarttığı pickup modeli Ridgeline, adım adım yükselişini sürdürdürüyor. İçerisinde bulundu pazarda Ranger, Ram, Silverado gibi birbirinden kült modellerin karşısında sınav veren Ridgeline yeni model yılıyla birlikte hissedilir değişimlerin olduğu makyaj operasyonuna alındı. Yapılan güncelleştirmelerle çok daha kaslı görünümü beraberinde getiren 2021 Honda Ridgeline, teknik altyapı ve motor gibi bölümlerinde ise herhangi bir değişiklik barındırmıyor. Bu da markanın daha çok deneyimin yukarı taşıma konusunda tasarım ve donanımdaki eksikleri tamamlama noktasına odaklandığını göstergesi olarak okunabilir.

Öne çıkan yenilikleriyle 2021 Honda Ridgeline

Honda’nın makyaj kapsamında odaklandığı en önemli maddelerin başında aracın görünümünü daha sert ve kendinden emin yapmak olduğu sır değil. Bu kapsamda yapılan değişimlerin başında yeni bir kaput, değiştirilen LED ışıklandırma grubu, ızgara ve ön tampon gibi doğrudan temel parçalar karşımıza çıkıyor. Aracın arka kısmında da yeni bir tampon uygulaması gerçekleştiren marka, egzoz çıkışlarını da genel güçlendirme operasyonunda revize ediyor. 18 inçlik ebatıyla standart olarak gelen yeni jant tasarımları da tüm bu gövde üzerindeki değişimleri destekleyen yegane parça. Son olarak dış bölümde artırılan krom parçala eklentileri de görünümle birlikte hissiyatta da premium segmente göz kırpıyor. Ridgeline’ın kokpitinde ise yeni multimedya sistemi ve versiyonlara göre değişen kaplama dokunuşları ön planda olacak. Motor bölümünde ise ilk başta belirttiğimiz gibi herhangi bir değişime gidilmemiş. Bu da 3,5 litrelik V6 VTEC motorun 280 beygir güç ve 355 Nm torkla yola devam ettiğini gösteriyor. Standart olarak 9 kademeli otomatik şanzımanla kombin edilen bu motor önden çekişli altyapının yanında dört tekerlekten çekişli altyapıyla da gücünü yere aktarabilecek.

Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Renger in tahtını sallayacak gibi makyajsiz halide guzeldi ama bu hali bambaşka olmus

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tags for this Thread