Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Hybrid View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

12 Ekim 2020 Toroslar Macera sürüşü 1. gün

https://tr.wikiloc.com/enduro-motosi...rmana-58448721

Hem Africayı arazide ilk kez kullanmam hemde araziye alışabilmem için ilk gün rotasını arazide 70-80 km arasında belirledim.Çok uzun olmayan ama içinde kırkavak ve geçkar gibi zor geçişleri içeren bir rota.Beyşehirden Derebucak a asfalttan sürerek geldim Derebucakta yakıt deposunu tam doldurarak burdan kırkavak yaylasına çıkışa başladım.
    Kırkavak yaylası civarın en önemli büyük yaylalarından yazın çok sayıda insan ve hayvan olmasına rağmen ekim döneminde yayla boşalmış terk edilmiş haldeydi.

Her gün için gopro ile yaptığım yol çekimlerini ve yine yeni aldığım ve ilk kez bu turda kullandıım drone çekimlerini paylaşacağım.Drone çekimlerinin arada kaymasının kusuruna bakmayacaksınız ,ne de olsa ilk kez drone kullanıyorum.Merak edenler için dronum DJI mavic mini ve ben çok memnun kaldım çok küçük ve taşıma çantası ile çok az yer kapladı.Kırkavak ve Geçkar Geçitlerini sorunsuzca Africa ile geçtim geriye de bu güzel pozlar ve çekimler kaldı.

2. alper ozbas güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (26-11-2020),Bora Karayel (22-11-2020),Serdar ZIMBA (21-11-2020)