Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

15 Ekim 2020 4. gün hem dinlenmek hem de daha önce yaptığım rotayı tekrarlamamak için asfalttan sahile ve ordan Mersin Çamlıyaylaya sürüyorum. Niyetim Çamlıyaylada konaklayıp 5. günde ordan direkt olarak toroslara çıkmak.

Bugün yapacağım yollar asfalt ama özellikle Ermenek barajı üzerinden Ermenek Gülnar Silifke dağ yolu çok tavsiye edeceğim bir yol. Dağ geçitleri,orman sürüşleri inişler çıkışlar vadiler ne ararsan var.

Hep görmek istediğim kızkalesini de görmüş olduk ,15 ekim ama hava güneşli insanlar burda denizde yüzüyorlar.

Akşam Mersin Çamlıyaylaya ulaştım. Esamet Hanım Konaklarında yer bulup konakladım. Genellikle çoğu yer burada yaz sezonunda açık bir çok otel kapanmış.Çamlıyayla mutlaka görülmesi gereken bir yer ,etrafında o kadar çok gezilecek doğa harikası yer var ki ... maalesef zamanım yok ..Burdan 3 farklı ana rota ile Toroslar zirveye sürebilirsiniz üçü de birbirinden güzel ..

2. alper ozbas güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Ahmet Öztekin (25-11-2020),Ali KORKMAZ (26-11-2020),Bora Karayel (22-11-2020),halil yılmaz (22-11-2020),Serdar ZIMBA (23-11-2020)