Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

Thumbs down MotoAsist nedir, ne degildir?

"motoasist" kavrami ile ilk once patlak lastik nasil degistirilir de karsilasmis, birtur patlak lastigi tikama kimyasali olarak tanimlamistim ... sonra yyucel abinin yazisi ile karsilasinca baska birsey oldugunu anlayip web sitesini ziyaret ettim.

talep ettikleri ucret karsiliginde verdikleri hizmetler cok guzel... ama bir tek yyucel abinin tecrubesini okudum. onun harici bu firma ile calisip (umarim kotu sonuclanmamis) yolda karsilastigi problemleri bu firma ile gideren baskalari oldu mu acaba? tecrubelerinizi ve fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

not: aslinda konuyu burada degil, motopaylasim basligi altinda konusmanin daha guzel olacagina karar verdim ama ne yazik ki bu mesaji silemedigim icin, tasima islemini sayin moderatorumuze birakiyorum
    Konu BY tarafından (07-07-2009 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar Motoasist'in satıldığı sitesinde, Inter Partner Assistance şirketi ile ortaklaşa yürütüldüğü,güvence altında olduğu ve benzeri bilgiler üzerine, bende Inter Partner Assistance şirketine MOTOASİST ile ilgili ne tür bir çalışmaları olduğunu sordum.Konu ile ilgili olarak şu şekilde cevap geldi.

"Sayın Barış Çalışkantürk,

Şirketimiz, MOTOASİST ürünü için bir firma ile 2009 yılına kadar çalışmış ve MOTOASİST üyelerine Yol Yardım hizmetleri sağlamıştır.

Hali hazırda konu ile ilgili direkt olarak herhangi bir çalışmamız bulunmamaktadır. Sadece bazı sigorta şirketleri ile Motorsiklet Kasko poliçeleri için Yol Yardım hizmetleri sağlanmaktadır.

Belirttiğiniz web adresinde ki kart görselinde, Şirketimize ait bilgiler bulunmaktadır. Proje, Inter Partner Assistance olarak yürütülmediğinden ilgili görselin düzeltilmesi için yetkililer ile görüşülecektir.

Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Ali Sarıtoprak
    Director / Sales & Marketing, Customer Relations
    ali.saritoprak@interpartnerassistance.com
    Tel. : +90 216 524 36 21 Mobil: +90 533 501 02 70
    Inter Partner Assistance
    Kisikli Mah. Bosna Bulv. Nato Yolu No:39 Uskudar - 34760 Istanbul – Turkiye"

Görüldüğü gibi web sitesi bile olmayan MOTOASİST firmasının güvenirliği bence sallantıda.Yaptırmayı düşündüğüm sigortadan vazgeçiyorum.Umarım aksi fikri olan var ise yardımcı olur da bizimde yol sigortamız vs. olur.
    Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +