Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Standart Peugeot ve Motul yeni birlikteliklerini duyurdu...

Sektörün iki Fransız markası Motul ve Peugeot, dünya genelinde geçerli özel bir anlaşma imzaladı. Buna göre markalar yeni bir birlikteliğe başlıyor. Bir motosiklet kullanıcısı için trafiğin içinden hızla geçmekten daha keyif verici çok az şey vardır. Ancak dur-kalk trafiği ve hava durumu koşulları motosikletler için zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle, dünyanın en eski motosiklet üreticilerinden biri olan Peugeot Motocycles, resmi yağ tedarikçisi olarak Motul ile ortaklık yapmayı seçti.

Bu iki marka arasındaki iş birliği kapsamında, Peugeot Motocycles’ın Fransa ve Çin’deki üretim tesislerinde üretilen tüm yeni motosikletlerde Motul’ün kalitesi kanıtlanmış motor yağlarının yanı sıra şanzıman, dişli ve fren sıvıları, dolum sıvıları olarak kullanılacak. Markanın motosikletleri, bu kapsamlı anlaşmanın ardından dur-kalk sürüş için tasarlanmış ve performansı en üst düzeye çıkarırken emisyonları düşürmek adına en son yenilikleri içeren iki ve dört zamanlı Motul motor yağları ile satışa sunulacak.

Peugeot, şehir sürüşlerine önem veriyor Peugeot Motocycles Satış, Pazarlama ve İletişim Direktörü Matthieu Brinon konu hakkında: “Peugeot Motocycles’ta kentsel mobilite inovasyonunda uzun ve zengin bir geçmişe sahibiz. Ürünlerimiz özgürlük ve sürüş hissi için tasarlandı. Ancak şehir içi sürüşün motosikletler için zorlu olabileceğini biliyoruz, bu nedenle müşterilerimizin beklediği performans ve güvenilirliği sağlamamıza yardımcı olabilecek, aynı zamanda mirasımızı, vizyonumuzu ve yenilik tutkumuzu paylaşan bir ortak istedik.” ifadelerine yer verdi.

Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

2. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (29-08-2021)

Enduroist Üye Ergin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ergin Yılmaz
    Motosiklet
    Varadero 2006
    Marka
    Honda

İki Fransız evlenmiş. Bize hayırlı olsun demek düşer. Bu haberde kullanıcıları ilgilendiren önemli bir gelişme göremedim.

Bu arada, Motul iyi yağ diyorlar. Ben de kullandım, iyidir herhalde. Bilimsel testler olmadan tam bir şey söylemem mümkün değil ancak benim Vara'mın sesli çalışmasına sebep oluyor.

Tags for this Thread