Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
21 den 27´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Standart ENDUROİST İĞNEADA SAKLIKENT BEYLERBEYİ ÇİFTLİĞİ 1-3 EKİM 2021

Sevgili Enduroist ailesi ve kampseverler uzun bir pandemi arasından sonra iğneada Saklıkent Beylerbeyi Çiftliğinde kamp yapıyoruz.Kamp alanında tuvalet ,su ve elektrik imkanı var.Geniş çim alanda ister çadır kurun ister karavanınızı getirin bol bol yerimiz olacak.Kamp yerimiz çiftlik olduğundan ister çadır kurun,karavan getirin ister oba evler veya bungalo evlerde kalabilirsiniz.

Daha önce kamp ilanı yaptığımız Poyrazlar Gölü tabiat parkı olduğu için maalesef hala orman alanı olarak geçtiğinden Poyrazlar girişindeki kısıtlı alan dışında kamp yapma yasağı kalkmamıştır.Bu nedenle Poyrazlar kampını daha sonraki bir tarihe erteledik. Hem ormanda yürüyüş yapabileceğimiz hem de doğa harikası Longozda gezebileceğimiz Saklıkent Beylerbeyi Çiftliğini seçtik.

Uzun süren ayrılıktan sonra size bol yemek, sohbet ve kahkaha olacağının garantisini veriyoruz, netekim kamplarımızda daha ben aç kaldım diyen kimse olmamıştır. Kamp ateşi olacağından herkes kendi etini tavuğunu , sucuğunu getirebilir.
    Kamp tarihimiz 1-3 olmakla beraber çalışan arkadaşlarımız çoğunlukla 2 Ekim cumartesi katılacaklardır ,ben ve benim gibi kampı özleyen arkadaşlar 1 Ekim cumadan itibaren kamp alanında olacağız.

Kamp alanının tam yerini aşağıdaki linkte görebilirsiniz google aramalarında Longoz Çiftliği olarak geçmektedir.İnstagramda saklıkentbeylerbeyi çiftliği olarak aradığınızda ayrıntılı resim ve videoları görebilirsiniz.

https://www.google.com/maps/@41.8752.../data=!3m1!1e3

Tüm enduroist üyelerini ve yeni katılıp tanışmak isteyenleri kampımıza bekleriz.
    Kamp ile ilgili bilgi almak için ,bana her zaman ulaşabilirsiniz Alper Özbaş:505-6687126

aşağıda eski kamplarımızdan fikir sahibi olmanız için bir kaç resim paylaşacağım.
    Konu alper ozbas tarafından (25-09-2021 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

2. alper ozbas güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Ali Küver (17-09-2021),Berkay İnal (01-10-2021),Çağın Sarılar (17-09-2021),halil yılmaz (16-09-2021),Mustafa Özdemir 11 (05-10-2021),Osman Somuncu (19-09-2021),Serdar ZIMBA (16-09-2021),Victorlxv (20-03-2024)