Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Hayirli olsun guzel bir uğraş olacak gibi

Mavi rengi de cok guzelmis bu arada...

Cok uzun yillardir xrv750 kullanan biri olarak ST cok iyi bir makinadir AT den de seri ve daha konforludur satece limitor olmadigi icin kullanicisi tarafindan ilk sikistirmada (bosta iken meraklilar tarafindan gaz cekilmesi dahil) dolayi cok ariza verdi ondan dolayi "bozuluyo lan bu " denip kullanilmafi malesef

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Üye Kahraman İnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kahraman İnal
    Motosiklet
    Multistrada V4 S Full
    Marka
    Ducati

Alıntı ismail gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun guzel bir uğraş olacak gibi

Mavi rengi de cok guzelmis bu arada...

Cok uzun yillardir xrv750 kullanan biri olarak ST cok iyi bir makinadir AT den de seri ve daha konforludur satece limitor olmadigi icin kullanicisi tarafindan ilk sikistirmada (bosta iken meraklilar tarafindan gaz cekilmesi dahil) dolayi cok ariza verdi ondan dolayi "bozuluyo lan bu " denip kullanilmafi malesef

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet gençken duyardık supertenerelerin africaları tokatladığını Ben hep hastası olmuşumdur Supertenere'nin ama maalesef dediğin gibi, kullanıcıları motorun seriliğinden dolayı hep apaci gibi kullandı bu motoru. Bir de tabi ben aldıktan sonra farkettim ki bu motor kuru karter bir motor. Motor karteri olmadığı için daha alçak ve yerden tabi ki daha yüksek duruyor bu sayede. Ayrı bir yağ deposu ve 2 adet yağ pompası var. Tabi motorun sağlıklı çalısması için bu pompalar hayati öneme sahip. Bir de üstüne motosikletin yağ basınç ikazı yok

Silindir üzerinde civatayla kapalı bir delik var. Yağ değişiminden sonra motoru çalıştırıyorsun ve yağ basıncı uygunsa en fazla 1 dakika içinde bu delikten yağ gelmesi lazım biraz ilkel yani
    Konu Kahraman İnal tarafından (08-12-2021 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

3. Kahraman İnal, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (13-12-2021)