eger cok param olursa, motogarajimda olacak motorlarin listesi sanirim su sekilde olacak..

1 - honda super cup 50 (bakkala giderken)
2- Honda CBF 500-600 ya da CB300R gibi bisi (ise gidip gelirken, bi tek buna karar veremedim)
3- yamaha tenere (BGA ile kapismak icin, orta zorlukta(arazi, asfalt, toprak vs' yi kastediyorum) uzun yollar icin)
4- yamaha YZ250F (apo abi ile kapismak icin, erzberk' e katilmak icin)
5- bmw 1250 gS ADV (kolay, orta arasi (arazi, asfalt, toprak vs' yi kastediyorum) uzun yollar icin - kafami dinlemek dunyayi gezmek icin)
6- Yamaha midnight warrior (esimle bebek sahilinde kahve icmeye gitmek icin, bodrum' a guneslenmeye gitmek icin)
7- honda 1000RR (piste cikip birkac saniyeliginede olsa 300' u gormek icin )
8- KTM' in Dakar rallisi icin custom bi modeli... eger olmeden once şu dakar rallisine de katilabilirsem ne mutlu bana

yuh muh" "bu ne lan, ne kadar zevksizsin" diyenleriniz olabilir... ama motosiklet dediginiz sey oyle bir sey ki, ahanda bu her kategoriden yazdigim motorlar ile ayri tatlar alabilirsiniz... ve bende dunyadaki en kararsiz, en ortada kalan, en "en" insan evladi olarak motosiklet zevkimde de illa bir tarafta olmayi beceremiyorum. bunun sonucunda da boyle bir suru motor almak durumunda kalacagim