Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Standart Sürücü Değil CANİ!

Manisa'nın Kula İlçesi'nde motosikleti ile evine dönen 16 yaşındaki Ferhat Zeybek kavşakta önüne çıkan otomobile çarptı. Çarpma sırasında öldüğü sanılan genç, otomobilin sağ ön kapı camına sıkıştı. Otomobil sürücüsü, paniğe kapılarak çarpma anında öldüğü sanılan ön camdaki gençle birlikte kaçtı. Zeybek, kaza yerinden 25 kilometre ileride ölü bulunurken yola devam eden sürücü gözaltına alındı.

Kaza, dün saat 23.30 sıralarında Ankara- İzmir Karayolu’nun Alaşehir- Kula yol ayrımında meydana geldi. Ayazören Köyü’nden Kula’ya dönen Ferhat Zeybek'in kullandığı 45 RA 1716 plakalı motosiklet ile Alaşehir’e giden 57 yaşındaki Hüsamettin Demir yönetimindeki 45 ZR 147 plakalı otomobil kavşakta karşılaştı. Aşırı hızlı olduğu belirtelen motosiklet, otomobile sağ yan kapıdan çarptı. Kula Jandarma Karakol Komutanlığı'nın önünde meydana gelen kazada kask takmayan Ferhat Zeybek, çarpmanın şiddetiyle otomobilin ön kapı camına sıkıştı.
    Otomobil sürücüsü Hüsamettin Demir, korku ve paniğe kapılarak ön cama sıkışan ve çarpma anında öldüğü sanılan Zeybek'in bedeniyle birlikte Alaşehir yönüne doğru kaçmaya başladı. Komutanlık önündeki jandarma görevlilerinin haber vermesi üzerine Demir’in peşine düşüldü, Alaşehir Emniyet Müdürlüğü'nden yardım istendi. Demir, Alaşehir'e 10 kilometre uzaklıktaki Baklacı Köyü yakınlarında durdurulup gözaltına alındı. Ancak otomobilde yapılan aramada motosiklet sürücüsü Ferhat Zeybek’e rastlanmadı. Yol boyunca yapılan aramada, kaza yerine yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta Alaşehir Çayı Köprüsü yakınında yol kenarında Ferhat Zeybek'in cesedi bulundu. Kula Hacı Ömer Endüstri Meslek Lisesi 11. sınıf öğrencisi Ferhat Zeybek’in cesedi, savcının incelemesinin ardından Alaşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Zeybek’in üç çocuklu ailenin ortanca çocuğu olduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan otomobil sürücüsü Hüsamettin Demir olayın şokunu üzerinden atamadı. Alaşehir Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Demir’in ilk etapta alkol ölçüm cihazını üflemek istemediği, sonrasında alınan kan örneklerinden alkollü olmadığının tespit edildiği bildirildi. Beş yıl önce Alaşehir Orman İşletme Şefliği’nden emekli olan üç çocuk babası Hüsamettin Demir’in kazayla ilgili ifade vermediği belirtildi.

“NASIL OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM”

Alaşehir’de yakalanıp Kula'ya getirilen otomobil sürücüsü Hüsamettin Demir, Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Otomobilinin ön kapı camına sıkışan 1 kişinin cesediyle 25 kilometre boyunca gittiği belirtilen Demir’in nöbetçi mahkemede, “Olay sırasında arabama bir şeyin çarptığını duydum, bu sırada şok geçirdim. Olayın nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Polisler beni Kula'ya getirdiklerinde kaza yaparak adam öldürdüğümü söylediler. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum” dediği öğrenildi. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Demir’in, Alaşehir’e döndüğü belirtildi.

Kaynak: Hürriyet
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kadim Üye Bülent İNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent İNAL
    Motosiklet
    V-Strom K/05 Kırmızı
    Marka
    Suzuki

Hatırlamıyorum şoktayım nedense herkes böyle söylüyor.
    Valla onlar bize dikkat etmiyor biz kendimize sahip çıkıp onlara dikkat edelim.
    Ailesinin halini hiç düşünmek bile istemiyorum.
    Allah rahmet eylesin.
    Konu Bülent İNAL tarafından (20-08-2009 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir.
    Bülent İNAL

Herkes aynıyken Ben farklıyım
    Şimdi herkes fark peşinde
    Ben aynıyım
    Buda benim farkım

Enduroist Kıdemli Üye HAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HAKAN BAŞ
    Motosiklet
    BMW 1200 GS
    Marka
    Bmw

Dünyaya gelmiş gecmiş en kötü yaratık malesef insanlar

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

nasil bir şoksa jandarma durduruncaya kadar surmus... ulen zaten suclu sen degilsin, nesine kaciyorsun asagilik herif dagdan gelmis dusuncesiz insanlar.

Enduroist Üye gallows_f4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mert YILMAZ
    Motosiklet
    Africa Twin HONDA 1996
    Marka
    Honda

Bu şahısın adam gibi bir ceza alacağını zannetmiyorum açıkcası

Bence bu tip insanların bizi anlamalarını kolaylaştırmak için hakim kararıyla kartal dan büyük çekmeceye günde 4 sefer gidip gelsin bir hafta yeter.

(Gerçi bu unutkanlık ve şok bolluğuyla fazla yaşamaz istanbul yollarında )

Ama bir yandan bu tip bir şeyin motor kullanmasıda beni rahatsız eder!

Bu herife söyleyeceğim şimdilik sadece "o 25km lik yol senin G.."
    A.T. im olmadan aslaaa

Enduroist Katılımcı Üye İlkizOkatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İLKİZ OKATAN
    Motosiklet
    BMW 1200 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı gürbüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Otomobil sürücüsü, paniğe kapılarak çarpma anında öldüğü sanılan ön camdaki gençle birlikte kaçtı. Zeybek, kaza yerinden 25 kilometre ileride ölü bulunurken yola devam eden sürücü gözaltına alındı.......................
    ......................................
    .......................
    Otomobilinin ön kapı camına sıkışan 1 kişinin cesediyle 25 kilometre boyunca gittiği belirtilen Demir’in nöbetçi mahkemede, “Olay sırasında arabama bir şeyin çarptığını duydum, bu sırada şok geçirdim. Olayın nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Polisler beni Kula'ya getirdiklerinde kaza yaparak adam öldürdüğümü söylediler. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum” dediği öğrenildi. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Demir’in, Alaşehir’e döndüğü belirtildi.

Kaynak: Hürriyet
    "Ya kaza sonrası yaşıyorduysa ve yapılacak müdahale ile yaşama imkanı var idiyse" şüphesi, serbestte bırakılsa vicdan denen hissi taşıyan bir insanı yyiyip bitirmez mi?
    Ama, "vicdan denen hissi taşıyan bir insanı" demek, doğru değil bırakıp kaçan birisi için hatta insan bile demek doğru değil...

ziyaretci
    Guest

Alıntı HAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyaya gelmiş gecmiş en kötü yaratık malesef insanlar
    Ne yaptın abii bir kaç tane öylesi var diye bizide lekelemeeee.....

kt
    Guest

özellikle ülkemizde bütün soförler potansiyel katildir.adamlar motorsikleti hiç umursamıyor.ben buna bisiklet sendromu diyorum.bu sendrom yayalardada var.bisiklet bir araca yada yayaya çarparsa ne kadar zarar verebilirki.eh motorsiklette bisikletin motorlu hali çarparsa ne olurki.adamların zekası bu(zaten zeka seviyeleri ayakkabı numaralarından küçük)ülkemizdeki bu katil sürücülere bir motorsiklet çarptığında nasıl zarar verdiğini anlatan resmler gösterilirse belki o zaman kendilerine gelecek zarardan çekinip motorsikletlere daha çok dikkat ederler.yoksa bu heriflere motorsiklet kültürü vermek imkansız.şimdiden başlansa eğitime ancak iki kuşak sonra bu kültür oluşur.o yüzden kendilerine gelicek zararı anlatırsak belki tutar.çünkü türk halkı olarak ne yazıkki sadece kendimizi ve kendimize gelecek zararı düşünüyoruz.