Tüm arkadaşlara merhabalar.2005 yılından bu yana motor kullanmama rağmen sehir dışına hiç cıkmamıştım. 6 Ekim cuma günü venox aydın'ın telefonu ile irkildim, çoğu arkadaşlar da tanır kendiside sitemizin üyesidir. Bana Uludağ'a gezi düzenleyeceklerini cumartesi sabahı saat 07:00 gibi 1. köprünün ayağında buluşacaklarını ve benimde katılmamı, benim için bir tecrübe olacağını bana bildirdi. ''Ben size ayak uyduramam Enduro motorlara yetişemem'' dememe rağmen ''sana biz her türlü yardımda bulunucaz, gerekirse yolda seni beklicez. Bu senin ilk gurup gezin olucak katılmanda fayda var, gurup gezilerindeki eksikliklerini görürsün, hatalarını tamir etmenin yollarını ararsın'' deyince sabah 07:00de kendimi köprünün ayağında buldum. 5 motor orda toplandıktan sonra Topçular arabalı vapuruna kadar sürecek olan yolculuğumuza başladık. Altımdaki 400 Burgman bir turing motor gibi yollara kafa tutuyodu.. Belimdeki fıtık sorununa hiçbir rahatsızlık vermediğini, altımdaki motorun ne kadar konforlu olduğunu anladım.. Düz yollarda onlarla başa baş gitmeme rağmen rampalarda çift silindirlik motorlorun ne kadar avantajlı olduklarını, virajlara girdiklerimizde de onların benden daha avantajlı olduklarını ve bir sürücü olarak benden daha teknik ve tecrübeli olduklarını da anladım. En sonunda gemiye geldik, önden giden arkadaşlarımızın bizlerinde biletlerini aldıklarını gördük ve hemen gemiye bindik, Yalova'ya gelene kadar hep beraber kahvaltımızı yaptık ve güzelce çaylarımızı içtik.. Yalova'da indikten sonra hep beraber Bursa'ya doğru tam gaz devam ettik.. Ben o an gurup gezisinin ne kadar zevkli olduğunu bir kez daha anlamış bulundum.. ve artık yolun bittiği yer; Uludağ'dayız.. Enduro motorlar, ne kadar zirveye çıkmaya uğraştılarsa da karı aşamadıklarını resimlerde de göreceksiniz.. Arkadaşlarımla birçok yeri gezdik, birçok yerde yemek yedik, molalar verdik, eğlenceli bir gün geçirdik.. Beni guruba dahil eden venox aydın'a ve diğer 3 arkadaşıma buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum... ve Uludağ'a yapılan bir gurup gezisinin resimlerini sizlerle paylaşıyorum, inşallah sizlerde bu tür eğlenceli dostlukları yaşarsınız.
Saygılarımla sonavcı:Asım DEMİR Yolunuz açık ve kazasız olsun.

Toplantı yerinde 4 arkadaş toplandık 5.yi almaya gidiyoruz..

Yola çıkış hazırlığı..

kahvaltı öncesi ufak bir aperatif ve sohbet..

Gemideki halimiz..

venox'un acı sonu..

transalp'in debelenişi..

burgman'ın asaleti.

zirvede mangal keyfi..

keyifler keka..

teleferikteyiz..

Uludağ'da yolun bittiği yerdeyiz..

XL Transalp'in bittiği yer..

GS 1200 BMW'lerde batar..

motor kurtarma operasyonu..

2. BMW faciası..