Değerli enduroist dostlarım bugün köşemizin konuğu hepinizin yakından tanımadığıi kiminizin ortalama bir tanışıklığı olduğu Burak ŞAHİN,
-burak bey köşemize hoşgeldiniz safalar getirdiniz.
-Hoşbulduk efendim benim için bir zevk,başlamadan önce motorla mı geldin
-evet kapının önüne bıraktım,burak bey konuya nasıl gireceğimi bilemiyorum ama sizi üzmek istemem motorunuzu neden sattınız
-sorulcak sorumu bu şimdi ya dakiika 1 gol bir,şimdi efendim kanaatimce bir motor gelir bir motor gider takmayın kafanıza
-peki takmıyoruz da sizin için zor olmuyo mu yani millet yaldır yaldır gezerken sizin -ıç üstü oturmanız bünyede hezeyan yaratmıyo mu?
-yaratmaz olurmu efendim ben istemezmiyiz ara gaz vermek,viraj yapmak,kaskı kafaya geçirip kafa dağıtmak aleme meydan okumak tek teker yapmak hoplayıp zıplamak,ya bak kardeşim gene damarıma bastınız gelme dedim üzerime gelme,yahu hanım nerde benim tansiyon ilacı heh ver oohhhh..kardeşim adamı hasta etmesene konuyu değiştir.
-Özür diliyorum son günlerde bir gs adeve çılgınlığı var ne diyosunuz
-deveye neren eğri demişler nerem doğru ki demiş
-ben alakayı anlayamadım
-kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş-ben gene anlamadım
-kıt mısın yavrum sen.
-neyse efendim konuyu değiştirelim peki bu enduro-funduro olayı nedir bize açıklarmısınız
-sapla samanı birbirinden ayırmak lazım
-anlaşıldı
-ne anladın söyle bakalım
-konuyu değiştirelim efendim
-olum bak por çöz al burnundan uygula beyindeki tıkanıklığa iyi gelir
-efendim hakaret ediyosunuz
-bak adını duymak ile bi hareketliliğe yol açtı nöronlarda
-efendim biraz gergin misiniz?
-gerginim tabi ulen tam 6 ay oldu popomuzu motora yaslamayalı,bak ellerim titriyo gene,gözümde seyirmeye başladı,aha o ne bi motor sesi duyuyorum lan bu benim dakar olmasın geri mi döndü ne,hayal mi duyuyorum..........
-beyfendi noluyoruz beni korkutuyosunuz,durun napıyosunuz
-Hanııııııım kaskımı getir kapının önünde artık sahipsiz bir motor var