Arkadaslar herkese selamlar,

dun aksam ki toplantida, havadan sudan, corbadan, dakar' dan, BGA' dan konusurken, nuri abi; "nicin bu fuar' da biz de yokuz?" dedi... iste bunun ardindan yaklasik yarim saat suren kavga gurultuden sonra bu seneki fuara bizde katilmaya karar verdik ve sayin adminimize, "bu fuara katilmamiza engel olursan seni siteden banlariz" dedik ve gerekli organizasyona basladik.

bu kadar geyik kismindan sonra fuar icin ne durumdayiz, onu yazayim.

dun geceden beri sayin adminizi saat basi arayip, "motoplus' i aradin mi, katiliyor muyuz?" baskilarinin sonucunda kendileri tam saat 10:58' de beni arayip evet fuara katiliyoruz ama yerimiz hafta ici sali gunu belli olacak dedi.

bu durumda fuar icin dun aksam yaptigimiz on calismalari artik buradan aktarabiliriz.

fuar, 24 (carsamba), 25 (persembe), 26(cuma), 27(cumartesi), 28(pazar) gunleri var. acilis ve kapanis saatleri gunlere gore degisken. biraz asagida davetiyede tam saatleri gorebilirsiniz.

gelelim asil soruya. Fuar suresince stand' da kimler duracak?
iste cevabi;
24 subat carsamba: VIP acilisi... bugun nuri abi ve emrah (belki ;) ) duracak
25 subat persembe: Yusuf (yuce) abi ve yine emrah duracak

26 subat cuma: bahadir duracak... ama bahadir' in yanina bir kisiye daha ihtiyacimiz var. cuma gunu musait olabilecek olan arkadaslar lutfen bana mesaj atsin.

27 subat cumartesi: giotine (targit), gurbuz, baypink bahadir (ben) ve goktug... goktug ve ben ancak 13:00 gibi orada olabilecegiz.

28 subat pazar: baypink bahadir, gurbuz, goktug

evet, standda gorevli arkadas listemiz bu sekilde... hafta sonu musait olan herkesi standa bekliyoruz... gorevli olarak durmasaniz bile standda durmaniz bizim icin fuarin daha eglenceli olmasini saglayacaktir.

gelelim ihtiyac listesine. dun aksam yine kisa bir ihtiyac listesi ve kimler neleri getirebilir kismini konustuk... burada da durum su sekilde.

Nuri Abi: masa, sandalye, projeksiyon, perde, su sebili
giotine: ses sistemi getirecek ve slayt hazirlayacak
goktug: cay, kahve, seker, bardak, canak, comlek, testi, orak, oklava, ADV getirecek
baypink bahadir: laptop
kirlangic emrah: guzel sesi ve gitari ile hazirladigi fon muzigi albumu hazirlayacak
sitenin sayin admini gurbuz abi: ??? bilemedik, gelsin orada dursun yeter

aklimizda olanlar bunlar... unuttugumuz ya da eksik olan bir sey goruyorsaniz lutfen soyleyin, onlari da ayarlayalim.

hepinizi fuara bekliyoruz arkadaslar

not: katilimci listesi tam olarak belli oldugu zaman fuar yonetimine bildirmek gerekebilir. onuda bir kontrol edelim derim.

11. Hol No: F 23