Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 267 Sayfa bulundu

Hybrid View

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

Exclamation MotoPlus 2010 Fuarina Katiliyoruz

Arkadaslar herkese selamlar,

dun aksam ki toplantida, havadan sudan, corbadan, dakar' dan, BGA' dan konusurken, nuri abi; "nicin bu fuar' da biz de yokuz?" dedi... iste bunun ardindan yaklasik yarim saat suren kavga gurultuden sonra bu seneki fuara bizde katilmaya karar verdik ve sayin adminimize, "bu fuara katilmamiza engel olursan seni siteden banlariz" dedik ve gerekli organizasyona basladik.

bu kadar geyik kismindan sonra fuar icin ne durumdayiz, onu yazayim.

dun geceden beri sayin adminizi saat basi arayip, "motoplus' i aradin mi, katiliyor muyuz?" baskilarinin sonucunda kendileri tam saat 10:58' de beni arayip evet fuara katiliyoruz ama yerimiz hafta ici sali gunu belli olacak dedi.

bu durumda fuar icin dun aksam yaptigimiz on calismalari artik buradan aktarabiliriz.

fuar, 24 (carsamba), 25 (persembe), 26(cuma), 27(cumartesi), 28(pazar) gunleri var. acilis ve kapanis saatleri gunlere gore degisken. biraz asagida davetiyede tam saatleri gorebilirsiniz.

gelelim asil soruya. Fuar suresince stand' da kimler duracak?
    iste cevabi;
    24 subat carsamba: VIP acilisi... bugun nuri abi ve emrah (belki ;) ) duracak
    25 subat persembe: Yusuf (yuce) abi ve yine emrah duracak

26 subat cuma: bahadir duracak... ama bahadir' in yanina bir kisiye daha ihtiyacimiz var. cuma gunu musait olabilecek olan arkadaslar lutfen bana mesaj atsin.

27 subat cumartesi: giotine (targit), gurbuz, baypink bahadir (ben) ve goktug... goktug ve ben ancak 13:00 gibi orada olabilecegiz.

28 subat pazar: baypink bahadir, gurbuz, goktug

evet, standda gorevli arkadas listemiz bu sekilde... hafta sonu musait olan herkesi standa bekliyoruz... gorevli olarak durmasaniz bile standda durmaniz bizim icin fuarin daha eglenceli olmasini saglayacaktir.

gelelim ihtiyac listesine. dun aksam yine kisa bir ihtiyac listesi ve kimler neleri getirebilir kismini konustuk... burada da durum su sekilde.

Nuri Abi: masa, sandalye, projeksiyon, perde, su sebili
    giotine: ses sistemi getirecek ve slayt hazirlayacak
    goktug: cay, kahve, seker, bardak, canak, comlek, testi, orak, oklava, ADV getirecek
    baypink bahadir: laptop
    kirlangic emrah: guzel sesi ve gitari ile hazirladigi fon muzigi albumu hazirlayacak
    sitenin sayin admini gurbuz abi: ??? bilemedik, gelsin orada dursun yeter

aklimizda olanlar bunlar... unuttugumuz ya da eksik olan bir sey goruyorsaniz lutfen soyleyin, onlari da ayarlayalim.

hepinizi fuara bekliyoruz arkadaslar

not: katilimci listesi tam olarak belli oldugu zaman fuar yonetimine bildirmek gerekebilir. onuda bir kontrol edelim derim.

11. Hol No: F 23

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı baypink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nuri Abi: masa, sandalye, projeksiyon, perde, su sebili
    giotine: ses sistemi getirecek ve slayt hazirlayacak
    goktug: cay, kahve, seker, bardak, canak, comlek, testi, orak, oklava, ADV getirecek
    baypink bahadir: laptop
    kirlangic emrah: guzel sesi ve gitari ile hazirladigi fon muzigi albumu hazirlayacak
    sitenin sayin admini gurbuz abi: ??? bilemedik, gelsin orada dursun yeter
    yahu herseyi anladım da ADV ne oluyor be oklava falan tamam da orak ne üçün? aydınlatın beni be .

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Güzel haber daha yeni okuyabildim. Tamam ben hazırlıklara başlayayım o zaman ...

Ordinaryus Enduroist Nuri Güzes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MEHMET NURİ GÜZEŞ
    Motosiklet
    1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

evet arkadaşlar fuar serüvenimiz hayırlı olsun.akşamki toplantıda spontane gelişen bu durum üzerine hemence yaptığımız görev dağılımının belki eksikleri olabilir.güzel bir fikri olan arkadaşımız olursa lütfen bizimle paylaşsın.
    stant görevine gelince ;belirlenen kişiler stant tamamen boş kalmasın diye işlerinin müsaitliğine göre seçilmiş olup vakti olan arkadaşlarında görev alabileceğinin bilinmesini isterim.
    fuardan önce de yine bir toplantı yapılıp son durumu gözden geçiririz.

unutmayın! bu fuar sitemiz için müthiş bir reklam olacaktır.hepinizin katkıda bulunmasını bekliyoruz.
    Hacı hacıyı Mekkede,Hoca hocayı Tekkede,deli deliyi dakkada bulurmuş.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Çok heyecanlandım enduroist o fuara en çok yakışacak topluluktu ve orda olacak bu bana mutluluk verdi. Şimdi en önemlisi kendimizi orda en iyi şekilde sunup anlatabilmek. Tabi bu da ustad lara kaldı

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Siz istersiniz de ben size fuar ayarlamazmıyım..?

Hadi şimdi eller havaya...
    Enduroistler geliyor.....
    Sanırım önümüzde ki hafta toplantı tertip etmemiz gerekecek..
    Ayrıntılara son şekillerin verilmesi açısından...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O