Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Konu: Ktm 990 adv

Hybrid View

Enduroist Üye GhostEnduro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mali Ghostenduro
    Motosiklet
    XL 1000 V VARADERO
    Marka
    Honda

Geçen sene niyetine girdiğim bir makina idi, sonra vazgeçtim, beni çok fazla serüvene sürükleyeceğini düşündüm. 2 sene önce yaptığım bir kazadan dolayı aslında çok da cesaret edemedim desem yeridir. Buna binince insan pek rahat durmuyor Bir de bir arkadaşımdan duydum, sürat konusunda da oldukça iddaalı bir makinaymış.

Osman bey , bu konuda sizden net bir bilgi alabilir miyiz? Sürat konusunda? Arkadaşımın kurdıuğu cümleyi kuramıyorum bile burada, o derece anlattı

Enduroist Katılımcı Üye Osman UYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Fenerli Üye
    Motosiklet
    .

en hızlı sürüş sürati bana göre 130-150 aralığında iken keyif alınıyor.. ara ara bu hızların üstüne çıkınca sıkıntı olmuyor. ama uzun süreler daha yüksek hızla sürüş, yormaya başlıyor ve rahatsız edebiliyor.

200e kadar zorlanmıyor.. 200-210 arası zorlanarak gidiyor..maksimum hız, zorlayarak 222 gördüm..
    biliyorum bu süratler bu makinalar için uygun değil ama ne yaptığını bilmek gerek diye düşündüm.
    Osman Uyan
    Bursa

Enduroist Üye GhostEnduro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mali Ghostenduro
    Motosiklet
    XL 1000 V VARADERO
    Marka
    Honda

Alıntı Osman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en hızlı sürüş sürati bana göre 130-150 aralığında iken keyif alınıyor.. ara ara bu hızların üstüne çıkınca sıkıntı olmuyor. ama uzun süreler daha yüksek hızla sürüş, yormaya başlıyor ve rahatsız edebiliyor.

200e kadar zorlanmıyor.. 200-210 arası zorlanarak gidiyor..maksimum hız, zorlayarak 222 gördüm..
    biliyorum bu süratler bu makinalar için uygun değil ama ne yaptığını bilmek gerek diye düşündüm.
    Teşekkürler Osman bey, evet bilmek gerek bence de ;) Aklımdaki bir soru işretini silmeye yardımcı oldu en azından.. Ayrıca KTM 990 anlatımınız için de teşekkür ederim.