Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 39 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Standart 20-21 Mart Çanakkale Ziyareti Sunumu

OOO müşteriler merakla bekliyor buyursunlar efenim
    Cuma akşamından davetli olduğumuz düğüne gideceğimden işten erken çıkıp yol hazırlıklarını tamamlayacağımdan sabah bu işlere de pek vakit ayıramayacağım düşüncesi ile cumartesi sabah 5 te kalkıp eksik gedik ne varsa toparlayıp doğru feribotun yolu tuttum. Feribota yarım saat önce gelme mecburiyeti varken bizim Gürkan ve Cihan sağolsunlar gerekli teşrifatlar ( kırmızı halı ) düzenlendikten sonra kalkışa az bir zaman kala yetiştiler soğolsunlar kutlarım, demir atlarımızı feribota yerleştirip lordlar kamarasında bize ayrılmış olan koltuklara kurulduk. Kolay değil biri hanlı biri kanlı

Geceden eksik kalan uykumuzu vapur yolculuğunda download ederek zinde bir sürüş için vücudumuzu şarj ettik. Face bizleri mehter takımı ile karşıladı vapurdan inerken fazla olayı abartmamak maksadıyla bu bölümdeki fotoları eklemiyorum ama merakta kalmayın diye küçük bir pasaj geçeyim.

Akşam düğün vardı malum, eh garsonlar da beni pek sevdi ikramı reddetmemek için fazla kaçırmışım beni kahvaltı değil çorba iyi eder düşüncesi ile tüm tayfayı çorbacıya sürükledim, oh yarasın tosunuma valla ne iyi geldi. Bu arada Bursa'dan seko da orijinal egzostlu DR 650 ile ra ta ta yapa yapa bize katıldı.Ekip tamam Dr Hakan Yamaha ile, gruba dahil olup, hemen tüfekleri, zincirleri yağladık nereye ?yürüyün aslanlarım Çanakkale'ye yolda face kıvranıp duruyor selektör, el kol, bacak hareketi ne varsa kendini göstermeyi başardı. Çocukçağızın canı sigara çekmiş, eh hadi duralım bari dedik. Saat 12.00 sularında Çanakkale iskeleye kendimizi atıp motorları sıralı 6 şeklinde sahile dizdik, baktım karşımızda bir balık lokantası var hemen iktisatçı kimliğimi ortaya koyup sıkı bir pazarlıkla adam başı 20 kağıda işi bağlayıp öğle yemeği için oturduk. Amaç bu sırada İzmir'den gelecek olan grubu da beklemek idi.

Bu arada 3 adet motor bizim demir atların yanına parkettiler, tanıştık Manisa Akhisar'dan Çağdaş ve arkadaşlarına da böylece enduroist virüsü verdik çaktırmadan. Sonra koşulsuz iteat kuralına daha orada uyarak bizimle Kilitbahir'e geçtiler motorla, yani denizdeki motorla

Kilitbahir'deki çay faslının ardından yaklaşık 45 dakika sonra İzmir grubu da gelerek çaylarını içtiler. İlginçtir sürü ile adam geldi garsonlar ne hizmete meraklı ne hesap almaya Çağdaş'ın ısrarla hesap ödeme gayreti gözümden kaçmadı ama o garsonun kol saati alması muhtemeldi, zira motorcu olduğumuzdan heryerde çay ikramı alışkanlık yapmaya başladı. Neyse bunlar benim şahsi fikrim siz yine de iyi niyetli olun, hiç bir şey kaybetmezsiniz. Kalabalık bir ekip olarak ver elini Abide hani şu Çanakkale boğazının girişinde betondan yapılmış nah alırsınız Çanakkale'yi anlamında duran 4 adet sütün üzerinde tepesinde betondan tabliye olan abide işte o. Buradaki fotoları ben resimde gözükeyim diye başkasına çektirdim maalesef acemi iyiliksever bu konuda başarılı olamamış, çünki aynı anda yaklaşık 10 adet kadar makine ile fotoğraf çekmişti ya da çekememişti.

Oradan Hasan 17 arkadaşımız bizi Kabatepe'de bulunan kamp yerine götürürken yollarımız İzmir Grubu ile ayrıldı, akşam olmak üzere acele ediyorum bir günbatımı fotoğraflamam lazım kendi ellerimle nemelazım

Çenem düşük ikna kabiliyetim de var sayılır fakat bir teknoloji özürlü bunak ihtiyar olarak sayfa zamanaşımına uğramadan mevcutları gönderyim de sonra tekrar devam ederim. Az sonra
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (22-03-2010 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.