Geçenlerde sevgili dostum Bülent Yeşil'in, (Silver) Sahibinden Com'da bulduğu ve almak üzere anlaştığı, Honda Dominatör'ü getirmek üzere Trabzon'a uçtum.

Amacım, hem Bülent'e yardımcı olmak, hem de 1250 km.lik bir sürüş yapmaktı. Oldukça zevkli geçti.

İşte raporum..:

Sabah saatleri. Antakya Havaalanı'ndayım.

Hoş tesadüf. Sevgili Mesut ta aynı uçakla Trabzon'a gidiyor.

Güzel bir uçuşla Trabzon'dayım. Beni karşılayacak arkadaşları bekliyorum. Hemen kenardaki DR 350 dikkatimi çekiyor.

O kadar bakınmama rağmen sahibini göremiyorum. Çok güzel bir motosiklet..!

Ve arkadaşlar göründüler.

Kısa bir tanışmadan sonra kaynaşıyoruz. Ne de olsa motosiklet sevdalısıyız.

Motosikletini aldığımız arkadaşımız Erdal.

Özgür'ün Tenere'si de fena durmuyor hani.

Motosikletlere atlayıp Trabzon'u geçerek Vakfıkebir'e doğru yol alıyoruz.( Bu noktadan sonra Bülent'in Dominatör'ü benim kontrolümde. )
İşlemleri Vakfıkebir'de yapacağız. Arkadaşlarımız Tonya'lı. Tonya, motosikletlerle kesinlikle ziyaret edilmesi gereken güzellikte bir yer. (Vakfıkebir'den çıkılıyor.) Henüz gitmememe rağmen arkadaşların anlattıklarıyla ziyaret edilecek yerler listeme girdi.

Türkiye Turu'nu birlikte yaptığım arkadaşlarım Tuncel Oka Yunus Hoca ve İsmet Kaçar bu camiyi hatırlamışlardır. Hemen karşısında Akçaabat Köfteleri'ne yumulmuştuk.
(Duygulandım...Yol boyu nostalji yaşadım durdum. ne geziydi yahu... http://www.cbfturkiye.org/forum/view...hp?f=19&t=3635 )

Alışkanlık... Rahat durmuyor, arkadaşları ve yolculuğu görüntülüyorum.

Karadeniz mükemmel güzellikte.