Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 48´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Kusura bakmayın enduroist ahalisi, neredeyse tüm fotoğraflar evden çıkarken son anda aldığım benim makina ile çekildi ve geldiğim gibi Kırlangıç programını bitirmiş oldu. Malum eve gidip hazırlık arkasından hanımların da hazırlanması biraz zaman alıyor. Bu yüzden geç kaldım ama bakıyorum Pako Bahadır ile benden başka fotoğraf makinası getiren de olmamış tüm enduroistler düğün salonuna gider gibi evden veya işyerlerinden çıkıp gelmişler. Program 17.30 da Kırlangıç Emrahın sahneyi almasıyla başlamış bu saatlerde ben orada olamadığım için sizlere benden önce ne oldu ne bitti bilgi verme şansım yok. Bu arada Pako'nun çektikleri varsa ne ala. Zaten benim gelişim aşağı yukarı 21.30 u buldu, bu arada kafayı bulanlar da bulmuş. İşin en güzel yanı bir kaç arkadaşımız haricinde motoruyla gelen pek yoktu zaten onlar da alkol almıyorlar. Ben de şahsen taksi ile geldim.
    Program 17.30 da başladığından Emrah benim geldiğim 21.30 a kadar muhtemelen 100 adet şarkı söylemiş olmalı zaten ben geldiğimde sesi karga gibi çıkıyordu. Buna rağmen isteeeriz isteeeriz diye tempo tutmaya başdılar dinleyiciler kimler onlar; orası bir müzikli cafe enduroistlerin haricin de de özel dinleyicileri varmış bu karga sesli müzisyenimizin tanıdık tanımadık bir sürü insan tempo tutmaya başladılar. Nihayetinde bir iki hoplatıp zıplatan cinsinden ritmik ve hareketli parçayla durumu kurtarıverdi Kırlangıcımız.
    Enduroistler genellikle dağ bayır dere tepe gezmek için I am Alone Cowboy şarkısını söylerek evden yalnız çıktıklarından eşlerini ara sıra böyle organizasyonlara dahil ederler ki bir sonraki gezilerine rahat gidebilsinler. Yoksa göründüğü kadar kazak değildirler

Yaklaşık 20 kişi kadar vardık, bazıları erken geldiğinden davete zamanında icabet edip erken erken de kalktılar, Göktuğ ve Baypink Bahadır gibi

Arkasından onları Empyr Murat takip etti.

Gece boyunca sohbet ettik desem yalan olur müzikli yerlerin hali malum yanındaki ile bile bağıra bağıra konuşmak zorundasın bazı ara boşluklardan istifade ile bunu değerlendirdik.

Red Bull Flug Tag'a katımak gibi bir niyetimiz vardı biliyorsunuz. Pako Bahadır çok istemişti bunu hatta uçması mümkün görülmeyen bir projede pilot olmayı bile göze almıştı. Katılımın çok fazla olması sebebiyle ön elemeyi geçememiştik. Hevesimiz bir sonraki bahara kalmıştı.

Bu proje tarafımdan ortaya atılan Alaaddinin Sihirli lambası idi. Sanırım bu proje ile bağlantılı herkesin kendine göre bir hayli vardı. Orhan'ın hayaline bakın ( ! ) Nuri agaya Hayallerini anlatıyor sanırım.

Gecenin en hızlısı Karma Murat'mış da haberimiz yokmuş yaptığı ritmik danslar hepimizi şaşırttı. Hem de başı çekerek tüm cafeyi hareketlendirdi.

Tabi bu kadar hareketi yapmak için biraz da enerji almak lazım götüüür yarasın tosunuma ben seni yarın görürüm. '' Hala basim catlıyor.alkolu biraz fazla kacirdim galiba '' yok canım.

Bu tür fotoğraflar aslında doğal olmalı ama paparazzilerin farkına varan da yok değildi.

Görkem ile Başkan sohbete dalmışlar ama bağıra bağıra belki anlaşırlar.

Nuri aga yine agalığını yaptı. '' Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır '' der gibi

O tepeden bu tepeye ooooyun oluuurmu.....

Vallahi ne anlatmak istiyor ben de anlamış değilim bende fesatlık yok

Yahu kendiyle dalga geçen bu kadar komik adam olur mu ? Biz adamı sahne aldığı yerde dinlemeye gidiyoruz açılan topiğe ben de gelcm diye not düşmüş.

Turgut'a bir fotoshop azizliği yapmadık birebir orjinal meyve kabuğundan gerçek resimdir.

Az kalsın ineğin büyüğünü ahırda unutuyorduk Dakar kıyafeti ile BGA

Yaklaşık 200 poz fotoğraf çekilmiş ben bunlardan bazılarını paylaşmaya çaılıştım. Kalan fotoğraflar ise bilgisayarım/resimlerim bölümünde artık lehinize mi olur aleyhinize mi olur saklanmak ve lüzumu halinde de hain emellerime uygun olarak kullanmak üzere saklanmaktadır. Bilgilerinize eeee artık akşam oldu iyi adamların eve gitme vakti, her akşam vur patlasın çal oynasın ne bu be haddinizi bilin. Çok fotoğraf yüklemişim program kabul etmiyor.
    Hoşçakalın
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (08-05-2010 Saat 19:49 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Sağol Yusuf abi.
    Yine de insaflı davranmışsın bence ,biz fotoğrafları çektikten sonra makinenin sana ait olduğunu öğrendikten sonra '' eyvah b.ku yedik Yusuf abi döşenir bu fotoğrafların altına'' dedik ama sen yine abiliğini yaptın bize.

Çok farklı bir grubuz ve hep bu şekilde kalırız umarım.

Hepinizi seviyorum ...
    Konu Gİ tarafından (08-05-2010 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Tek karede olsa yine çok yakışıklıyım.Herkezi bu kadar yakın görmek ne kadar güzel,ne mutlu bize.

Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol Yusuf abi.
    Yine de insaflı davranmışsın bence ,biz fotoğrafları çektikten sonra makinenin sana ait olduğunu öğrendikten sonra '' eyvah b.ku yedik Yusuf abi döşenir bu fotoğrafların altına'' dedik ama sen yine abiliğini yaptın bize.

Çok farklı bir grubuz ve hep bu şekilde kalırız umarım.

Hepinizi seviyorum ...
    Targıtçım bu son paragrafı okumadın galiba
    Ama bugün iyi günümdeyim kimsetye bir kötülük yapmayacağıma söz verdim

Yaklaşık 200 poz fotoğraf çekilmiş ben bunlardan bazılarını paylaşmaya çaılıştım. Kalan fotoğraflar ise bilgisayarım/resimlerim bölümünde artık lehinize mi olur aleyhinize mi olur saklanmak ve lüzumu halinde de hain emellerime uygun olarak kullanmak üzere saklanmaktadır. Bilgilerinize eeee artık akşam oldu iyi adamların eve gitme vakti, her akşam vur patlasın çal oynasın ne bu be haddinizi bilin. Çok fotoğraf yüklemişim program kabul etmiyor.
    Hoşçakalın

Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek karede olsa yine çok yakışıklıyım.Herkezi bu kadar yakın görmek ne kadar güzel,ne mutlu bize.
    Muratçım kusura bakma daha fazla fotoğraf yüklemek isterdim ama dar bir zaman içerisinde ancak bu kadar yükleyebildim, daha yükleyeceğim hem biraz aradan zaman geçmiş olur hem de konuyu bayatlamadan güncel tutmuş oluruz. Bir büyüğüm bana kucağındakinin hepsini dökme demişti

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Yine eğlencenin di_bine vurduk...
    Göbecikler attık Beyoğlunu inlettik.

>Bu fasulyaaa 7.5 liraaa
    Hem kaynasın hem oynasııııın...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Eğlenmeğe gidiyoruz herkes enduroist tishırtlerini giysin dedik bakın kimler kurala uymuş

Zaten toplamı 20 m2 olan bir cafede içerde sigara yasağı var dışarda yol üzerinde masa kurmanın şerefine yemen tiryakileri yasak böyle delinir dercesine birbirleriyle yarışıyorlar. Zaten sigarasız bir eğlence ortamı oluşmayacağını düşünen işletme sahipleri çözümü dışarıdaki müşteriler için şemsiye soba veya elektrikli halojen ısıtıcı ile çözmeye çalışmışlar. Aklını seveyim bu zihniyetin bina cephesine yapılan mantolamalar, ısı hesapları, yalıtımlar kuş gibi uçtu gitti kaybettiğimiz ısı hesabının kat be kat fazlası elektrik kurumuna, tüpçülere veya igdaş'a gitti. Oh olsun işte biz yasak koyduk ya siz de ödeyin paraları ( kimin parası muhterem onlar milli servet )

Satmışım anasınıı ben bu dünyaaanıııın

Hadi Murat sana bi kıyak tek kare mek kare diye ağlama bak yanına Pako'yu bile sığdırdım.

Biiir kuuuuş kooonsa badi parmağıımaaaa

Hangisi lan badi parmak. Şu mu yok yok bu oha bu bu

Valla bunlardan biri olacaktı ama...

Tamam ok kaybetme bunu; yarabbi çok şükür iyi ki fazla parmak vermedin

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Aman diyim parmaklara hakim olalım...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345