Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: Yusuf abiii

Enduroist Üye SUPERPOSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akif ORUN
    Motosiklet
    2005 R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Talking Yusuf abiii

Geçenlerde önünden geçerken gördüğüm Yusuf kardeşimize ait olduğu apaçık belli olan inşaattan bir daire kirabilirmiyim Yusuf abiiiiiiiiiii
    Akif ORUN
    R 1200 GS 2005 Sarı zeybek
    GSM: 0532 3534036
    A RH+

AKLINIZDA,KASKINIZDA BAŞINIZDA OLSUN

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Fazla kömürlük varmı
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Yusuf abide kim bilir ne binalar, ne plazalar var daha....Yusuf yüce residence...

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Yusuf abi neden söylemiyorsun şu aletten çalabildiğini
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Ordinaryus Enduroist ASIM DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ASIM DEMİR
    Motosiklet
    BURGMAN 650 EXECUTİVE
    Marka
    Suzuki

vallahi yakışmış yahu

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Huhauhua çok iyi yahu.

Akif abi çok iyi yakalamışsın vallahi

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

ahanda!!

yusuf abi ustunde benim de adim yazili olan (baypembik) bir bina yapar misin?

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı SUPERPOSE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde önünden geçerken gördüğüm Yusuf kardeşimize ait olduğu apaçık belli olan inşaattan bir daire kirabilirmiyim Yusuf abiiiiiiiiiii
    Vallahi nereden başlayacağımı şaşırdım. Önce dikkatinden dolayı Akif Abimizi tebrik ederek başlayayım. Adım Soyadım birlikte Metin Şentürk'ün bile görebileceği şekilde yazılmış bina tarafımdan yapılmamıştır, isim benzerliği olduğunu tahmin ediyorum. 25 yıllık inşaat hayatımın muhasebeden arta kalan zamanlarında fiilen şantiye şefliği yaptığım bir çok inşaat olmuştur. Şahsen İktisat Fakültesi mezunu olup formosyonumun Mimarlık olmadığını defalarca vurgulamışımdır. Buna rağmen bir çok kişi yaptığım işlerden dolayı beni Mimar veya İnşaat Mühendisi sansa bile anında müdahale ile doğrusunu söylerim. Maliyet bedeli sahiplerine ait olmak üzere, iş hanı, konut, lojman, kooperatif, tarihi eser hatta cami inşaatlarım da olmuştur. Fakat hiçbir şekilde halk arasında'' mütaaait ''olarak anılan safta olamadım biz bunun emanetçisi konumunda kaldık çok şükür tamamına yakını kat mülkiyet tapuları ve bahçe tanzimlerine kadar problemsiz emanet sahiplerine teslim edilmiştir. Bu yüzden o anılan müteaahitlerden olamadık, bunun tabii sonucu olarak da adımızı yaptığımız binalara yazdıramadık. Hoş o imkanlara sahip olsak da aldığımız ticari ahlak bunu gerektirmezdi. Yaptığım bir çok binanın bahçesine diktiğim fidanların yapılan binaların boyunu geçmesi tek tesellimiz ve karımız olmuştur. Bahsettiğim doğrultuda her zaman yardımcı olmaya çalışırım fakat resimdeki bina hakkında yardımcı olamayacağım üzgünüm, güzel bir espri idi teşekkürler Akif Abi.

Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf abide kim bilir ne binalar, ne plazalar var daha....Yusuf yüce residence...
    Sıra sende Murat'çığım
    Yusuf abin o kadar plazalar binalar sahibi olsa da yine senin bildiğin Yusuf Abi'den tek farkı çevresine daha faydalı bir abi olurdu. Ama yaşam biçimi değişmezdi yine enduroistti, motoruna biner sade suya bir vadandaş gibi gezi anılarını yazardı. Eski patronumun bir sözünü hatırlatmak isterim '' Biz aç gezer kuyruğu dik tutarız '' derdi. Demek ki kuyruğumuz dik görünüyormuş bu da güzel.

Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Sekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf abi neden söylemiyorsun şu aletten çalabildiğini
    Sevgili Barış motor sitelerini didik didik ettiğin belli oluyor, araştırmacı enduroistlik yolunda emin adımlarla yürüyorsun tebrik ederim. Fotoğraf 2008 Ağustos ayında kardeş kulubümüz vespafunclup ile yaptığımız Doğu Karadeniz turu sırasında Uzungölde çekilmiş bir fotoğraftır. Her yıl yapılan uzak geziye bir isim verilir babalar gibi gezeriz. Grubun adı '' Babalar '' grubudur. Geçen yıl orta anadolu ve toroslara yapılan geziye maalesef motorum zamanında yetişmediği için katılamamıştım. Bu yıl da Balkanlar gezisi programa alınmış olup özellikle davet edildim zaman müsaade eder mi bilemiyorum, bu yıl farklı bir iş konumum olacak hızlı bir çalışma temposuna gireceğim şimdilik karar vermiş değilim. Fakat sağlam arkadaşlar ve iyi motorculardır birlikte yol yapmaktan keyif aldığım insanlardır. Herbirinin birer enduroları vardır uzun yol için, birer krosları vardır hafta sonları dağlarda zıplamak için, birer vespaları vardır nostaljik takılmak için. Herbiri sağolsunlar haddini bilen insanlardır resimde Sinop cezaevi bahçesinde çekilmiş topluca babalar resmini görmektesiniz. Arkamızda görünen dut ağacı da Türkiye'de yapılan son idam cezasının uygulandığı ağaç olup, asılan kişinin infazdan sonra suçsuzluğu ortaya çıkmıştır.

Bu da her endurocunun yaptığı gırtlak kavgasıdır. Yer Ordu Giresun arası Bektaş yaylası biz Ordu ve Giresun arasını hiç asfalta basmadan yayladan yaylaya geçtik.

Dikkat ederseniz üzerimde motor kıyafeti değil eşortman var. Görmek istediğimiz fotoğraflamak istediğimiz Soğanlı Yaylasını akşam karanlığnda sis ve yağmur altında Bayburt üzerinden girerek geçtiğimiz için hiç fotoğraf alamadık hayatımın en zorlu sürüşüydü, Karaçam üzerinden Uzungöl'e o şartlarda ancak23.00 sıralarında varabildiğimiz için sucuk gibi ıslanmıştık hemen üzerimizi değiştirmek zorunda kaldık ve sabahında da bu fotoğraflar çekildi.

İşte burası da çok duyduğumuz ama hava muhafalefetinden dolayı böyle net bir şekilde fotoğraflayamadığımız Soğanlı Geçidi Endurocu 53 nickli Rize'li Sevgili Sedat Arkadaşımın hoşgörüsüne sığınarak ondan alıntı yapıyorum.
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (08-05-2010 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu