Cumartesi günü öğleden sonra 14.00.
İşyerinden çıkıp eve geldim, Bahadır hadi Çatalca demişti, ben pek keyifli olmadığımdan hayır demiştim.
Eve gelince canım biraz daha sıkıldı...Baktım oturamıyorum...Bari dedim Hazerfen'e gidip biraz atlayıp zıplayayım...
Hazırlandım...
Garaja indim, marş....Allaaahhhh süper yoldayım...
Evden bi'kaç kilometre sonra yağmur başladı...
Hızı azaltmak lazım, ani fren yapmamak lazım...Sağa yanaştım sakin sakin gidiyorum...
Hadımköy bağlantı yolu...OPET karşısı, önümdeki araç aniden sağa döner...Ben fren yapar...KTM yavaşlamaz...Cross lastikleri yolu tutmaz...Kafadan araca yaklaşılır...Yok durmuyor...
KTM'in arkası yanıma gelir...Motorun önü sağa bakar vaziyette solumdan araca giderek yaklaşılır...High side olmayalım...Motoru sağa yatır...Yok yatmıyor....Mecburen son müdahale KTM sola yatırılır...Kontrollü bir düşüş...
Motor önde ben arkada kayıyorum... Araca vurmadan duruyorum...
Anaaaammm canım çok acıyor...Dirseği kırdık mı acep?

Adrenalinle kalkıyorum ayağa...Dirseğimin bi'kısmı asfaltta kalmış...Elim ayağım titriyor...Trafikteki araçlar önümden giden lavuğu takip ediyor ama şerefsiz durmuyor...

Neyse biraz soluklanıyorum...Tekrar motora atlayıp acı içinde eve dönüyorum....Artık çok seksi bir kolum var Arnold Schwarzeneger'e benziyorum...İnşallah şişi inmez de biraz hava atarım...Spor falan diye....
Kısaca budur...
Kurşun döktürmeyi öneriyorum...