Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 25´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anake 2 ile tourance exp çok farklı lastikler... exp tamamen asfaltta basarılı toprakta cok kötü... ancak anake tıprakta da başarılı. benim bundan sonra alacağım lastık anake 2 ... çünkü sadece asfalt gitmiyoruz .... bu arada gidilmiyor mu gidiliyor hem de nasıl gidiliyor asfalt lastiği ile toprakta .. ama sen yoruluyorsun bu sefer : )
    Tıprakta'da düşünce motoru olduğu yere bırakıp takla atarak bırakılıyor kendini yere ama tıprakta

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

he valla ... olm aykidocu gibi atarım kendimi yuvarlanırım top gibi ehueheuhe ama tıprakta

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Enduroist Üye Spearhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan Çakmakçı
    Motosiklet
    F 650 GS DAKAR
    Marka
    Bmw

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he valla ... olm aykidocu gibi atarım kendimi yuvarlanırım top gibi ehueheuhe ama tıprakta

kırlangıc hocam bu taklalara artistlik ve teknik açıdan puan verebiliyor muyuz, o takla konusunda bende iddalıyımdır bak

lastikler konusunda biraz araştırmalarım devam etmekte burdan alıdığım veriler gerçekten çok işe yarar, birde motorard dergisinin bahsi geçen lastikler üzerinde yaptığı testi okudum oldukca bilgilendirici, ve test metotlarıda gayet net,

sağ olsun başka bir siteden bir grup arkadaş makaleyi türkçeye çevirmişler, umarım link i vermem site kuralları dışında değildir (aksi takdirde adminden düzeltmesini rica edeceğim)

http://www.hmk.org.tr/modules.php?na...rticle&sid=672

bu linkden ilgili makaleye ulaşabilirsiniz,

testde dikkatimi çeken test çoğunlukla asfalt üzerinde yapılmış olması ve bizim hiç bahsetmediğimiz " Continental Trail Attack" (ben bilmiyorudum bu lastiği) test birinci olmuş ve yorumları da çok iyi ki lastik asvalt yol lastiği değil asvalt için "Continental Road Attack" adında başka bir lastik var , yine bu lastiğin ADVrider yorumlarıda özellikle iyi gözüküyor,

yannız aklıma takılan bir nokta varki motorard dergisine konu alman ürünleri olunca pek güvenmiyorum, genelde testlerinde alman ürünlerini biraz kayırdıklarını görüyorum ,

yinede yorum sizin

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

guzel bir test olmus... lastikler hakkinda oyle ya da boyle bir fikir veriyor.

Enduroist Kadim Üye Kerim Adnan DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kerim Adnan Deniz
    Motosiklet
    2004 Multistrada 1000 DS
    Marka
    Ducati

Sevgili arkadaşlarım,

Lastiklerinizin havasını ölçüyor musunuz? Ne sıklıkta ölçüyorsunuz? (Yol tutuşun en önemli etkenlerinden, belki de 1. sıradaki)

Benim lastiklerim 1,5 yılda 38.000 km. yaptı ve şikayetim yok... Dot no. suna (mesela 3408 rakamı varsa 34. hafta 2008 yılı demek, 34. hafta da yaklaşık temmuz-ağustos ayına tekabül eder.) göre raf ömrü (4 yıl toplam ömür veya takıldıktan sonra 2 yıl) hala devam ediyor, çatlak yok, dişleri yeterli derinlikte... Kışa girmeden değişeceğim.

Marka veremeyeceğim, zira reklam olur.

Herkese saygılarımı sunuyorum.
    İyi sürücü olmak için, önce iyi insan olmalısın.
    If you want to be a Good Rider, you must be the Good Human first!

Safety second !

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123