Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 92 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye agn-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet GEYİN
    Motosiklet
    Hyosung GT 250-sarı kız
    Marka
    Hyosung

Standart Çatalca Organizasyonu Raporu 23-24 Ekim 2010

selam arkadaşlar geziyle ilgili ilk izlenimleri yazmak istiyorum.ben çerkezköyden katıldım geziye ve silivri ve
    selimpaşa danda arkadaşlarla cumartesi saat 6 sularunda belirtilen yere gittik ve gerçekten ilk defa görmemize rağmen sanki uzun zamandır tenışırmışırcasına başta gürbüz başkan asım abi ve isimlerini tek tek hatırlayamayacağım bütün abilerimiz mekan sahipleri bizlere çok sıcak karşıladılar.yaklaşık 2-3 saat beraber zaman geçirdik ve çok memnun kaldık benimle birlikte gelen arkadaşlarımda aynı düşünceler içersinde oradan ayrıldılar.bizler ayrılmak zorunda olduğumuz için o gece ve tabiki pazar günü orada olamadık.netice itibariyle sizlerle tanışmış olmaktan çok memnun olduğumuzu başkanımız gürbüz beye ve oradaki emeği geçen herkeze tek tek teşekkürlerimi sunuyor yeni gezilerde tekrar bir araya gelmek dileğiyle sevgi ve saygılar sunuyorum...ahmet GEYİN - ÇERKEZKÖY

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Dün akşam ilk defa Enduroist gezi organizasyonuna katıldım..Giderken böyle sıcak bir ortamla karşılaşacağım hiç aklımdan geçmiyordu..
    Böyle özverili, mükemmel bir dayanışma ve dostluk ortamı beni fazlasıyla etkiledi,hem de şaşırttı..Günümüzde egemen olan ilişkilere hiç benzemiyordu.

Sayın başkanımız Gürbüz Okatan'a,bu güzel buluşmanın gerçekleşmesinde özveri ile gönülden çalışan,ilk defa karşılaşıp dost olduğumuz Enduroist arkadaşlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır..
    Bu ortamı anlatabileceğimi sanmıyorum,ancak yaşanabilirdi ben bunu yaşadım.

Gezi ortamını daha iyi ifade eden fotolar onlardan gelecektir.Bende olan birkaç kareyi vereyim..

Uploaded with ImageShack.us

Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Ordinaryus Enduroist özer hanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer hanlı
    Motosiklet
    Ybr 125 esd
    Marka
    Yamaha

osman abi ilk resimler senden geldi malkaraya ilk geçişimizde uğrayacağız bi çayını içeriz
    çok güzel bi etkinlik oldu
    Yuz'de israr etme, "Doksan da olur".
    Insan dediginde, "Noksan da olur"...
    Sakin buyuklenme, "Elde neler var".
    Bir ben varim deme, "Yoksan da olur".
    Hatasiz Dost Arayan, "Dosttan da olur

** MEVLANA **
    Takma kafana, At boşa

Özer HANLI

Ordinaryus Enduroist ASIM DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ASIM DEMİR
    Motosiklet
    BURGMAN 650 EXECUTİVE
    Marka
    Suzuki

SEVGİLİ ARKADAŞLAR catalca gezisinide ağız tadıyla bitirip evlerimize dönmüş bulunuyoruz formumuzu actığımda arkadaşımız AHMET GEYİN ve OSMAN SOMUNCU arkadaşım yazılarını okuduktan sonra inanın duygulandım.ne mutlu bu geziyi düzenleyenlere ve enduroist ailesine ki yeni tanıştığımız aile üyelerinin kalbinde bu intibayı yaratabilmişler geziye katılan tertipleyen hafta sonunu bize bu kadar güzel gecirten tüm aile üyelerine TEŞEKKÜRÜRLERİMİ SUNARIM.
    Konu ASIM DEMİR tarafından (24-10-2010 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.

Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Alıntı ist5934 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abi ilk resimler senden geldi malkaraya ilk geçişimizde uğrayacağız bi çayını içeriz
    çok güzel bi etkinlik oldu
    Beklerim Özercim,onur duyarım!..

Enduroist Katılımcı Üye agn-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet GEYİN
    Motosiklet
    Hyosung GT 250-sarı kız
    Marka
    Hyosung

Smile

Alıntı sonavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SEVGİLİ ARKADAŞ catalca gezisinide ağız tadıyla bitirip evlerimize dönmüş bulunuyoruz formumuzu actığımda arkadaşımız AHMET GEYİN ve OSMAN SOMUNCU arkadaşım yazılarını okuduktan sonra inanın duygulandım.ne mutlu bu geziyi düzenleyenlere ve enduroist ailesine ki yeni tanıştığımız aile üyelerinin kalbinde bu intibayı yaratabilmişler geziye katılan tertipleyen hafta sonunu bize bu kadar güzel gecirten tüm aile üyelerine TEŞEKKÜRÜRLERİMİ SUNARIM.
    sizlerin sayesinde asım abim tekrardan sizleri tanımaktan ve bu gurubun bi üyesi olmaktan çok mutlu oldum en kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle selamlar

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Yedik içtik üzerinize afiyet zıçtık güldük eğlendik sevdik sevildik koştuk çocuklar gibi şendik sabah oldu uyanmadık derede ıslanıp güneşin sıcak yüzüyle hopladık zıpladık şömine başında mazotları aldık biraz üşürken muhabbetle ısındık yorgun düşünce gelen dostlarla yenilendik köy köy gezdik oralara şenlik götürdük yüzümüz hiç düşmedi çalgılar çalındı şarkılar söylendi göbecikler gırla beya anlatılmaz yaşanır aga.

O Kadar!!!

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Maalesef bende resim yok en çok Gürbüz başkanın makinesi ile çekildiği için asıl iş ona düşüyor. Artık yavaş yavaş iklimin kış mevsimine dönmeye başladığı şu günlerde felekten bir gece çaldık diyebiliriz. Yeni üyelerimizle bu gezide tanışmak ve yakınlaşmak fırsatını da bulmuş olduk; fakat sanki daha öncesinden tanışıyor gibiydik. Osman abinin ev yapımı şarapları mükemmeldi hatta tadımlık olarak açılan şişeye gece boyunca devam etmek durumunda kaldım bu eşsiz lezzetin üstüne yeni bir tad almamak için ve rakı tercihimi es geçtim. Ortam güzel insanlar güzel üstüne üstlük geçen yıl köy kahvesinde tanıştığım çalgıcıları da ekleyince keyfimizi tamamlamış olduk. Mekanın sahibi Mümin'in biz dükkana geldiğimizde henüz afyonu patlamamıştı. İçerisi akşamdan beri el atılmadığından havasız olmakla beraber yanmış karpit kokusuna benziyordu kolay değil ne miktarda rakı mide suyu ile karıştı kimbilir bu kokuyu iyi tanırım. Dükkanda tarafımızdan hazırlanan kahvaltı yine tarafımızdan tüketilerek günün programı ele alındı. Bizi Ormanlı çevresine gezdirmeyi kendisine görev addeden Mümin ilk gitttiğimiz dere başında akşamdan kalan işlerinin devamına başladı bir sırt çantası ve içinde kendisi için gerekli levazımat vardı. Bizim ekip dereyi motorla geçme çabası içindeyken iki arada bir derede Mümin yine götürmekteydi.
    Gece oldukçe neşeli ve eğlenceli geçti hatta listemizde adı yazmamakla birlikte Metin ve İbo ( GS Moto İbrahim ) bize sürpriz yaptılar hem de yağmur altında motor sürerek.
    Fotolar yüklenince yorumlara devam edeceğim.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye m.arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mete arda
    Motosiklet
    Africa twin
    Marka
    Honda

benim sizlerle tanismama vesile olan murat arkadasima huzurlarinizda tekrar tesekkur ederim.gercekten de beni cok sicak karsilayip aranizda bulunmama olanak sagladiginiz icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim...cok keyif aldim ama eminim resimlerden sonra kalamadigim icin bir kez daha pisman olacagim.en yakin zamanda tekrarini diliyorum

Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu