bayadır rapor yayınlamıyoruz diye bunlar sıcaktan mayıştı evden dışarı çıkmıyor dediniz değil mi ?? yaaaaaaaa buyrun efendim size rapor..

eveeetttttt

Karadeniz turu diye niyet edip, ege sahillerini düşleyip en sonunda Erdek'e gidebildiğimiz gezimize nihayet hava koşullarının elverdiği anda başlıyoruz..

sabah erkenden Bimkom öünde Barış ile buluşuyoruz.. Ersin işten izin alamadığı için gelemeyeceğini söylemişti..

Yola hazırız..

veeeeeee ilk çinko..

Debriyaj telim feribota binmeden kopuyor..

Allahtan hazırlıklıyız.. Barış sihirli çantasından gaz teli çıkartıyor onu takıyoruz.. devam...

Klasik VaPuR fotosu

Klasik Veysel Fotosu

bu arada ufak bir açıklama yapayım..

Ersin işten izin alamadığını söylemişti.. Meğerse numara yapıyomuş feribotta bizi bekleyecekmiş ama beyefendi uyuya kalmış
neyse ki bizim gibi yufka yürekli arkadaşları varda.. kendisini karşıda bekliyoruz..
Barış ın fotoğraf makinasında Ersini boğarken çekilmiş fotoğrafları göreceksiniz.. Barış da bugün yarın ekler fotoları sanırım..

Özdilek 'de kahvaltı...

Açık büfe 14TL gideceklere duyurulur..

Yol üzerinde Gölkaya diye bir köy vardı.. Ağlayan çınar yazıyordu merak ettik gidip bakalım neden ağlıyor acaba dedik..

Köyde restorasyon için kapatılmış tarihi bir yapı vardı..

Manzarası harika ötesiydi..

Hüngür hüngür ağlayan çınarımız.. 747 yaşında... ağlaması normal heralde.. romatizma kireçlenme zor tabi :P

içi bomboş ağacın ..

Bu fotoğraf çok hoşuma gitti.. kendim çektim diye söylemiyorum.. valla