Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Standart Yurtiçi en kısa geziler

Başlıklara bakınca en uygun olacağını düşündüğüm bir '' en '' eklemesiyle en kısa gezimizi paylaşmaya karar verdim. Ne yani hep şöyle kilometreler yaptık böööyle yerleri gezdik orda sucuk burda mangal, falan yerde aslan sütü. Yok öyle mandra işinize gelse de gelmese de bu en anlamlı kısa gezimi paylaşacağım sizlerle. Bir motor iki motorcu öyküsüdür bu hemi de eski kaşar motorcuların en kısa yurtiçi gezisi.
    Alpaslan Antalya'da idi İstanbul'a gelmiş beni aradı. Şimdiye kadar sanal muhabbetimiz olsa da gerçekte bir araya gelince kırk yıllık dostlar gibi muhabbetimiz oldu. Ortak dostlarımızı andık biraz motorculuk üzerine sohbet ettik, Alpaslan geçen yıl aldığı MV Agusta motorunu kullanmadığı için garajda yatırıyor. Arada bir motor tembellik yapmasın diye çalıştırıyor, hazır gelmişken bari sen de bir iki tur atıver dedi, hazırlıklı gelmesemde çok kişinin rüyalarını süsleyen bu çılgın İtalyan raceyi test etmek geldi içimden malum damarlarımızda İtalyan kanı dolaşıyor birazcık.

Şu güzelliğe bakın çizik yok sıfırdan farksız daha 2.000 kusur km

Bu da arkadan görünüşü

Uysa da uymasa da kıyafetim olmasa da işte yurtiçi en kısa gezi örneğimiz nihayet İtalyan aygırına bindim. Hayatımın ilk race testi aman allahım iki bacağınızın arasında azgın bir at var sanki yol ver gideyim diye bağırıyor.

Emanet ata binen tez inermiş devir teslim yapıp s a h i b i n e verdik

Sonra da birlikte bir fotoğraf çekip en kısa gezimizi tescilledik
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (23-07-2010 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Çok kısa ama dostane anılarla dolu olmuş Yüce insan..

Bu arada sevgili Yüce insan fotoğrafları 640x480 ebatına küçültüp koyarsanız mutlu oluruz ve açılması için beklemeyiz.
    Hem moderatör olarak da örnek olursunuz..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Evet başkanım haklısın evdeki bilgisayrdan yükledim. Multihosting servisi veren bir site buldum ama ebatları yanlış girmişim, düzelteceğiz uygun bir zamanda.

Ben başka bir site bulayım en iyisi istediğim gibi yüklemiyor ya çok büyük ya çok küçük oluyor.
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (21-07-2010 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.