iki kişi iki motor yapmış olduğumuz bu yolculuk oldukça keyifli geçti,çoğu zaman terledik bazen de üşüdük.asıl amacımız karadenizi bodan boya gezmekti fakat ramazan ayı geldiği için motosiklet üstünde oruç tutulamayacağını anladık ve geri dönmek zorunda kaldık.yinede çok güzeldi gördüğümüz yerler.
1.gün

Uploaded with ImageShack.us

1.gün 600 km yaptık
burgman 400 den inip xt600 e bindiyseniz benim gibi inanın konforu çok arayacaksınız,bende tuğla sertliğinde olan seleme minder,sırtımı dayamak için de sünger yaptım,iyiki de yapmışım.görüntüyü biraz bozdu ama yolda çok rahat ettim

avcılar sapağında dalyan abiyi beklerken.

otobanda kısa bir mola

düzce sapağına kadar otobanda sıkıcı bir yolculuk yapıyoruz,yollar dümdüz insan biraz viraj istiyor.

her yer yemyeşil oysa ki karadeniz daha yeni başlıyor.

burası alaplı,burada yüksek öğrenimimi tamamlamıştım 2001-2003 yılları arası,gençliğimin en güzel yıllarıydı,benim için çok şey ifade eder.

zonguldak-bartın derken bir de baktık ki amasradayız.burada denize nazır kuruyoruz çadırımızı,motorcuyuz ya sağolsunlar yardım ediyor çevre sakinleri.

ilk gün için fena sayılmaz 600 km yaptık

gidecek ve çadır kurucaklar için tavsiyemdir,amasra da garajı bulsunlar,onun altında deniz kenarında çadırlarını kurabilirler.

bu manzarayla uyanmak güzel bir duygu.

uzaklardan amasra...