Motorumu toparladıktan sonra bir test sürüşü gerekliydi.Zaten ne zamandır motorlarada binmiyorduk şöyle motorlarımızın sınırlarını zorlıcak uzun ve kırıcı rota yapalım dedik. Ve araziden Çeşme kıyılarına kadar gitmeye karar verdik.
Ekip Ben,Abim(Yaşar) ve Bülent(offroad) abimden oluşuyor.
Babam ben hazırlanırken motora bakıp oğlum eminmisin araziye çıkmak için diye sordu! Hayırdır baba dedim.Ne bileyim okadar uğraştın tertemiz motoru şimdi araziyemi sokacaksın dedi Yok baba merak etme olabildiğince kayaları tercih edicem toz olmaması için dedim

Abimler buluşma noktasında Zeytinlerin altına serilmişler beni bekliyolar.Aslında ben onları bekliyordum ama ceza kestim onlara ben geç geldim

Kırıcı parkurlara giriyoruz.Yeni açılan zirve çıkışı.Ufak taşlardan oluşan gevşek zemin.Motorları zabdetmek oldukça zor.Arka taraf sürekli yön değiştiriyor.

Bülent abi arkanın bir sağ bir sol yapmasının sonucunda lolo olmaktan kaçamıyor ve abiminde gelmesi ile Ufak bir su molası verip devam ediyoruz.

Abim bugün Kanuni cross 250 yi test ediyor.Ama burda durduğunda söylediği ilk laf " Mondial buna 5 basar be" idi Abi tartışma yaratır bu

Abim sürekli S çize çize tırmanışta arka lastiğin bitik olmasından dolayı cırmalıyo