Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye serkannarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serkan narin
    Motosiklet
    marauder
    Marka
    Suzuki

Standart Çanakkale Gezisi

Bu benim motorum ile ilk uzun yolum. Gezi öncesi çok heycanlıydım, gezi sırasında ise çok mutluydum. Saf bir mutluluk.Yolun, dağın, tepenin size verdiği fiziksel bişey yok ama siz ona emek veriyorsunuz ve bu alışık olmadığımız alış verişte sürekli vermenize rağmen mutlu oluyorsunuz hemde gerçek mutluluk. Öyle ver 1 lira al çokanatı mutlu ol gibi bişii diil. Bilen bilir gerçi ama ben tecrübe etmeyenler için kendimce betimlemeye çalışıyorum.
    Ama yetmiyor. Daha gidesim var. Hatta bi bıraksa hayat beni belki hiç durmayacağım. YOL güzel bişii. Emekli olmak istiyorum

Bu koca dünyada mutlu olduğum anlarda gözüme görünen bazı şeyleri sizlerlede paylaşmak istedim. Malum az çok aynı kafadayız.

Not:Motorların arasında bir adet bile bu siteye yakışan bir motor olmadığının farkındayım Lütfen mazur görün.

Bu yolcukta aslında ben misafir santçıyım esas adam Ankaradan buraya 150 cc lik motoruyla saatte 60 km hızla gelen eray kardeşim. Çok tuhaf bir adamdır. 10 saatte geldi.

Erayın saatte 60 km hizi geçmediğini görünce benim halim.

Bi cesaret evden çıkıyoruz. Uykulu ve heycanlıyız. Feribota yetişmemiz lazım.

Benim çocuk

Feribot uyku sonrası mayhoş

Bi feribottan inip ötekine biniyoruz buda edremit avşa feribotu. şimdi çanakkale avşa ne alaaka. Zorunluluktan (Devlet dairesi işi) avşa adasına uğranması gerekti 3 gün mahsur kaldık. Feribot bi akşam var bide sabah.

Yol arkadaşımız Mehmet. Yolda tanışmalar, başka hayatlar, çok sevdiğim
    şeyler bunlar.

Bursı marmara adası. Bi gazla Bostancı evden motor kullanacaz diye çıkışımızın akşamı. Yapılam km 10 falan 3 feribota binildi 2 devlet dairesinde sıkıcı işler yapıldı hatta yapılamadı yarım kaldı ve 3 gün oralarda kalacağımız kesinleşti. Kabus gibi bi seyahat derken... Marmara adası. Huzur buldum huzur. Çok sakin çok güzel biyer. Bütün sinirlerimi aldı.

Kask havalandırma. Sanki kıtaları aştıkta kask havalandırıyoz.

Buda bir yol arkadaşım benim. Oda bir hayat yaşıyor avşa adasında. Onunlada tanıştık ama adını söylemedi bana. Halbuki ben lafonten olaydım ne yazardım şimdi size burda.

Buna çok gülüyorum ya. Dandik bilimkurgu filimi çekiyomuş gibi. "Astro kuryenin mars macerelerı"

Nihayet yola çıktık. O çok özendiğimz artistik pozumuzuda verdik artık içimiz rahat Ölsekte gam yemeyiz.

Bigaya geldik. Karnımız aç. Ne yenir? KÖFTE!!! Hayır efendim dongozluktan aptal saptal biyere girdik ama iyiki girmişiz. NAR cafe diye sokak arası biyer. Yolunuz düşerse kesin uğrayın hayatımda böyle zeytinyağlılar yemedim. Ki ben zeytinyağlı konusunda kendimi bilgili bilirdim. Meğer biz daha dünkü bebemişiz.

Isim
    serkan narin
    Motosiklet
    marauder
    Marka
    Suzuki

Uzatmış olabilirim kusuruma bakmayın.

Çanakkaleye serkanın yanına vardık. O işinde gücünde. Ertesi gün çıktık gelibolu yarımadasını gezmeye. Kilitbahirden anıta giden yol huzur dolu huzur. Amele yanıklarımı gidermek için sıyırdığım kollarım için herkesten özür dilerim.

seddülbahir (çokgüzel isim çok güzel köy)

Seyehat Bozcaada, Ayvalık, Bursa, Ankara diye son buluyor fakat daha fazla vaktinizi almayacağım. En sevdiğim şehirlerden biri olan Çanakkaleyi sizler ile paylaşmak istedim. saygılar, sevgiler, sağlıklı günler dilerim.

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Zeytin yağlılar bu satte aklımı başımdan aldı be Serkan..
    Teşekkürler ;
    keyifli olduğunuz karelere yansımış...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

İşte şimdi güzel olmuş fotolar.Okadar çanakkaleye gitmeme rağmen hala anıta gidemedim ona yanarım .Elinize kolunuza yüreğinize sağlık.Motorun yakışıp yakışmaması değil önemli olan ruh olacak adamda ruhhhh.

Isim
    serkan narin
    Motosiklet
    marauder
    Marka
    Suzuki

Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte şimdi güzel olmuş fotolar.Okadar çanakkaleye gitmeme rağmen hala anıta gidemedim ona yanarım .Elinize kolunuza yüreğinize sağlık.Motorun yakışıp yakışmaması değil önemli olan ruh olacak adamda ruhhhh.
    Çok uğraştım yaptım Anıt ve Gelibolu yarımadası motor ile dolaşılası yerler. Ruh konusunda bende aynı fikirdeyim teşekkür ederim.