Aklımızda önceden hesap yapmıştık Adrasan'a gidelim diye fakat ben bayram'da çalışınca Ali'de vazgeçti Adrasan'a gitmekten. Ne yapsak ne etsek derken bayram'ın 3. ve tatil'in son günü boş'a çıkıverdim. E napıcaz o zaman ? En güzel bizi kesecek alternatif Korsan Koyu

Bu 3. gidişim olacak. İlk seferinde Aralık ayında yağmur altında gitmiştik. Gece koy'u bulamayıp yukarıda kurmuştuk kamp'ı. Büyük Çatalca sel'inden sonra yolların çöktüğünü anlamıştık sabah uyanınca.

Neyse ben mümkün olduğunda hızlı hareket edip berşan'a geçiyorum ve orada buluşup motorları yüklüyoruz. Açıyoruz kontağı ,ilk durak mahmutbey gişeler. Orada onur'la buluşacağız ama geciktiği için biz direkt Çatalca merkez'e geçiyoruz otoban'dan ...

Berşan'ın evinin otopark'ı. Motorları hazırlıyoruz.

Tubican bugün artçım ...

GPS'i ayarlarken ...

Ve yoldayız .. Köprü trafiği karşılıyor bizi tüm içtenliğiyle ...

Ve Çatalca merkezdeyiz.

Akalan köyünde Onur'u bekliyoruz yaklaşık 2 saattir. Hava kararmadan koy'a inebilme hayallerimiz suya düşüyor.

Gece 1 gibi motorları koy'a indiğimiz yokuşun başına bırakıyoruz. İner inmez çadırları kurmaya girişiyoruz. Rüzgar o kadar fazla ki birbirimizi zor duyuyoruz. Gece 3 gibi aldığımız tavukları yapıyorum kardeşlerime. Gün doğumunu izledikten sonra 7 gibi uyuyoruz. 12 gibi uyanıp ilk işim sucuk dürüm

Burda edilen sohbetlerin yerini hiçbirşey tutmuyor.

İniş yolu çok zor. Eskiden normal toprak olan yol şimdi şiddetli yağmurlar yüzünden yerini kayalara bırakmış. Yürüyerek bile zaman zaman zorlanıyorduk.

Berşan veriyor bana gaz'ı ; ''
-indirelim kardşeim motorları
-olum manyakmısın nasıl indiricez uçurum var kayalar var. Hadi indirdik nasıl çıkarıcaz.
-indiririiiiiz. sıkma sen canını ;)
- iyi peki eyvallah indirelim

Hava bozuk ama çok soğuk değil. Deniz'e girebilme hayallerimiz suya çoktan düştü. 2 3 metre boyun'da dalgalar var